Sayfa 129/1006 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Şu anda usd bazında ve 1 yıllık vadede en avantajlısı Burgan Digital�in yüzde 3�lük oranı. Yalnız maksimum tutar 50k.
    Burganbank acaba elden aliyormu dolari .yoksa illaki eft mi yapmak lazim .benim hesabim sekerbankta .sekerbankta yuksek masraf cikariyor .

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Burganbank acaba elden aliyormu dolari .yoksa illaki eft mi yapmak lazim .benim hesabim sekerbankta .sekerbankta yuksek masraf cikariyor .
    Dekont ibraz etmeniz şartıyla alıyor elden dolarınızı. Yalnız bu oran dijital müşteriler için ve maksimum 50k usd için geçerli. Hesabınızı şubeden açtıysanız geçerli değil.

3. Yastıkaltı dövizi yani kabul etmiyorlar diyorsunuz artık yani .

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yastıkaltı dövizi yani kabul etmiyorlar diyorsunuz artık yani .

yastıkaltındakine de dekont bulunur ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yastıkaltı dövizi yani kabul etmiyorlar diyorsunuz artık yani .

10 bin dolar altı sormuyorlar. 10 bin doların üzaerine dekont talep ediyor Burgan. Bankasına göre değişiyor. Geçen ay Ziraat bankasına 80 bin dolar elden yatırdım hiç birşey talep etmediler mesela.
    Hatta orada çalışana dekont istiyor musunuz diye sordum. Yok dedi beyefendi bizde böyle bir uygulama yok dedi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Temiz fiyatı 101,26 usd
    Teşekkürler.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    10 bin dolar altı sormuyorlar. 10 bin doların üzaerine dekont talep ediyor Burgan. Bankasına göre değişiyor. Geçen ay Ziraat bankasına 80 bin dolar elden yatırdım hiç birşey talep etmediler mesela.
    Hatta orada çalışana dekont istiyor musunuz diye sordum. Yok dedi beyefendi bizde böyle bir uygulama yok dedi.
    kamu bankalarında sormuyorlar evet

Sayfa 129/1006 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •