Sayfa 16/1006 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

Dudu altin kanadada cikiyor.orda ucuzsa bize bi ton getir.yastikalti yapariz

https://youtu.be/4r24h5Ff3Ek
    Son düzenleme : blue70; 23-05-2020 saat: 15:02.

2. Bu faiz oranları ile enflasyon arasıdaki fark bankaları zor duruma sokar kimse bu oranlarla bankaya birikimini yatırmaz bana göre faizlerin enflasyon üzerinde olması gerek yoksa sonuç daha kötü olur

3.  Alıntı Originally Posted by suludere Yazıyı Oku
    Bu faiz oranları ile enflasyon arasıdaki fark bankaları zor duruma sokar kimse bu oranlarla bankaya birikimini yatırmaz bana göre faizlerin enflasyon üzerinde olması gerek yoksa sonuç daha kötü olur
    her zaman son sözü gıda fiyatları söyler tanzim satış çadırlarını unutmadık enflasyon sepetindeki incik boncuk tırnak makası oranı artırılsa bile market etiketleri asla saklanamaz bu para politikası devam ederse karpuzu da dilim olarak satın almamız yakındır

4.  Alıntı Originally Posted by suludere Yazıyı Oku
    Bu faiz oranları ile enflasyon arasıdaki fark bankaları zor duruma sokar kimse bu oranlarla bankaya birikimini yatırmaz bana göre faizlerin enflasyon üzerinde olması gerek yoksa sonuç daha kötü olur
    Yatırırlar. Bizde büyük birikimleri olan kesim Baby Boomer kuşağı. 2.Dünya savaşı sonrası doğan generasyon. Bu yaş gurubu evde para tutmaz. Gene gider büyük bankada mevduat olarak tutar parasını. Ya da döviz olarak ilk 5 büyük bankada tutar. Daha genç kesim eğer futbolcu veya sanatçı değilse birikimi olmayan zaten borçlu olan kesim. O yüzden bankalar bunu kullanıyor.

Peki onumuzdeki 10 yil .dolartl cikmassa ve faizler assagida kalirsa strateji ne olmali?yani dolar mev için?

Ykb world card 1 ay erteliyor harcamalari gida ve akaryakitta...

7. eurobond almayı düşünüyorum 300 binlik..alacağım ve 5 sene parayı unutacağım. işbankası yatırım hesabı açınca kaç para kesiyor veya diğer bankalar ne kadar kesiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,989
    TL bir iluzyondur..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 16/1006 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri