Sayfa 169/1006 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Kamu bankaları 1 milyon için (32 gun) %11 veriyor dedi ışık Ökte dogrumudur bilemiyorum.
    500k üstü için 10.50 kesin veriyorlar 1000k içinde normal bence 11 yalnız özel bankalar hala aktif rasyo etkisindenmidir nedir baya rekabette geri kaldılar belki de daha hafta başı olduğu içindir

2. https://halktv.com.tr/service/amp/ek...mpression=true
    İşte haberi de çıktı özellerde tık yok diyor

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    500k üstü için 10.50 kesin veriyorlar 1000k içinde normal bence 11 yalnız özel bankalar hala aktif rasyo etkisindenmidir nedir baya rekabette geri kaldılar belki de daha hafta başı olduğu içindir
    üstadım ucuz para derdinler şuan zengin mi olacağız sanki yarım puanla erken para bağlama derdindeler vakıf 1 yıllığa 11 veriyordu başka bir isteği var mı acaba bilemedim.

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://halktv.com.tr/service/amp/ek...mpression=true
    İşte haberi de çıktı özellerde tık yok diyor
    adam kredi veremiyor ki bir müddet durgunluk olur millet tanzimden aldığı kredi ile dolarize oldu ya da altın aldı maalesef.

5. Teşekkürler... Bekliycez o zaman.. Borsa günleri geçti gibi Altinda bana göre yavasladi sıra bize geldi bu işler sırayla..
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Hayır değil. %11den 9.9 net alıyorsun o bonodan. %10.75 den 9.13 net alacaksin daha kurtarmaz bende de var 2 tane %10 stopajlı kurtardığı zaman yazarım bozdurursun.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Ppkdan faiz artışı görmeyi bekliyorlar sanırım.

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ppkdan faiz artışı görmeyi bekliyorlar sanırım.
    valla bende artış yapanlara giderim zaten negatif faizde buharlaştık vakit yok !

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    adam kredi veremiyor ki bir müddet durgunluk olur millet tanzimden aldığı kredi ile dolarize oldu ya da altın aldı maalesef.
    Aynen öyle. Bankalarına topladığı mevduatın yok şu kadarını kredi vereceksin diye zorunluluk getirilirse onlar da faizi yükseltemezler. Şöyle yükseltebilirler ihtiyacı olan kaynağı elde edene kadar sonra tekrar düşürebilirler. Bu durumda kamu bankaları daha yüksek oran verir ve veriyor da.

Sayfa 169/1006 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •