Sayfa 28/1006 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ben cuma günü aldım 1.65 puan 10 ay cebimde kalıcak .
    Aynen. Bende kontrol ettim benim bonoları stopaj yüzde 10. Yeni bono alanlara uygulanacak yüzde 15’lik stopaj kesintisi.

2.  Alıntı Originally Posted by fukara Yazıyı Oku
    aktifbank koştura koştura websayfasını düzenlemiş..yüzde 10 stopaj kaldırılmış, yüzde 15 olmuş..60 gün bekletin +1 faiz yüzde 10 veriyoruz ha demiş..

artık aktif bono almak için bir sebep kalmadı. devlet garantisi de yok zaten..riske girmeye değmez..her ay 8-10k lık bono alıyordum..artık başka birşeyler düşüneceğiz.
    Aktifbank da bitti artık 2 gün daha bekleyemediler, gerçi onlarla da ilgisi yok ama 27 sinde dönüşü olanların çoğu başka yere geçer artık, 2 gün önce %11,65 olan oran şimdi %10 oldu. neyse vov hesapta 10.50 hoşgeldin oranım devam ediyor oraya aktarırım şimdilik.
    Sonrasında ne yapmalı onu düşüneceğiz, altın, dolar, fon veya gayrimenkul, tl de kalmanın hiç anlamı kalmadı eksi faiz alır gibi bir şey oldu artık.

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ben cuma günü aldım 1.65 puan 10 ay cebimde kalıcak .
    iyi yapmışsın bu stopaj olayı sürpriz oldu, faiz indirimini de 0,5 puan bekliyordum 1 puan yaptılar, 22 sinde bozdurmayarak 1.65 puandan oldum, neyse sağlık olsun diyelim.

4.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Aktifbank da bitti artık 2 gün daha bekleyemediler, gerçi onlarla da ilgisi yok ama 27 sinde dönüşü olanların çoğu başka yere geçer artık, 2 gün önce %11,65 olan oran şimdi %10 oldu. neyse vov hesapta 10.50 hoşgeldin oranım devam ediyor oraya aktarırım şimdilik.
    Sonrasında ne yapmalı onu düşüneceğiz, altın, dolar, fon veya gayrimenkul, tl de kalmanın hiç anlamı kalmadı eksi faiz alır gibi bir şey oldu artık.

istanbul eminönün de doğubank, Ankara ulus ta spotçular çarşısı na giderek şöyle yarım saat dolaşın. Etrafta şekil yapan tiplerin hareketlerini inceleyin . Anında çözersiniz. Sonra alışkanlık yapar ve her gün oralarda dolaşırsınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    100.000 TL ve üzeri için taze oranlar.
    hoşgeldin ve boşta para bırakanlar eklenmemiştir.

Son düzenleme : Trade Shark; 25-05-2020 saat: 13:20.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    istanbul eminönün de doğubank, Ankara ulus ta spotçular çarşısı na giderek şöyle yarım saat dolaşın. Etrafta şekil yapan tiplerin hareketlerini inceleyin . Anında çözersiniz. Sonra alışkanlık yapar ve her gün oralarda dolaşırsınız.
    sonunda öyle yapacağız artık karaborsacıların peşine düşeceğiz veya gidip kurumsal kiracılı dükkan alacağım herhalde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,048
    Son vergiler ile:

Paranin adresi bi tur daha bist, barbunun adresi firin midir??

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,048
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 28/1006 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri