Sayfa 289/1006 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. Faiz benim için bitti.. İki aydır benim için büyük cesaretle paramın bir bölümüyle döviz ve gram altın alımına geçtim.
    Aylık ortalamam Paranın tamamıyla aldığım faizin , paranın yaklaşık yarısıyla 2 kat civarı gelir elde etti. Üstelik kur makası farkı ve vergi ödemem rağmen ...
    Bu beni çok şaşırttı. Niye faizde ısrarla durduğuma hayıflandım...
    Şu bir gerçek ki banka faizine dönebilmem için şu şartlarda yüzde 25 civarlarına gelmesi gerekiyor. Belki de ilerde bu oran daha da yükselecek görünümü veriyor. Kur makası daha az ve vergi olmasaydı günlük al satlarla ciddi bir kazanç oluşması muhtemeldi...
    Eski bir faiz lobisi üyesi olarak yatırım tavsiyesi olmadan paylaşmak istedim...

Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by bluedream Yazıyı Oku
    Faiz benim için bitti.. İki aydır benim için büyük cesaretle paramın bir bölümüyle döviz ve gram altın alımına geçtim.
    Aylık ortalamam Paranın tamamıyla aldığım faizin , paranın yaklaşık yarısıyla 2 kat civarı gelir elde etti. Üstelik kur makası farkı ve vergi ödemem rağmen ...
    Şu bir gerçek ki banka faizine dönebilmem için şu şartlarda yüzde 25 civarlarına gelmesi gerekiyor. Belki de ilerde bu oran daha da yükselecek görünümü veriyor. Kur makası daha az ve vergi olmasaydı günlük al satlarla ciddi bir kazanç oluşması muhtemeldi...
    Eski bir faiz lobisi üyesi olarak yatırım tavsiyesi olmadan paylaşmak istedim...

Saygılar
    Bu şekilde TL mevduat arzı daraldıkça fiyatı yani faizi artar tabii yeni TL üretilmezse
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu şekilde TL mevduat arzı daraldıkça fiyatı yani faizi artar tabii yeni TL üretilmezse
    Ama üretilecek galiba maalesef. Kredi sicil affi geliyor olduğuna dair çeşitli haberlerler var interette..Sicili bozuk olduğu için kredi alamayanlara da kredi vereceklermiş gibi görünüyor...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bunu bilerek yaptıklarını düşünüyorum. Yoksa bu kadar kör göze parmak misali olmazdı sanırım.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by bluedream Yazıyı Oku
    Faiz benim için bitti.. İki aydır benim için büyük cesaretle paramın bir bölümüyle döviz ve gram altın alımına geçtim.

Saygılar
    Tebrikler arkadaş.!!
    Yıllardır söyledik yazdık.!!
    Hep kötü olduk.!!
    Doğru yazanı dokuz köyden kovarlarmış .!!
    Yine ben doğru bildiğimi yazmaya devam ederim.!!
    Sistem TL mevduatçıyı sögüşlemek üzere kurulu.!!
    TÜİK verileri ile çarşıdaki enflasyonla ilişkisi yok.!!
    Bankalarda tasarruf sahiplerinin Kanını emiyor.!!!
    En sağlam yatırım döviz ve gram altın.!!
    Fiziki yastık altı.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,109
    TL bir iluzyondur..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,109
    En iyi yatirim gece rahat uyutandir..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    En iyi yatirim gece rahat uyutandir..

Syg,
    Dudu ağabey.!!
    Alamandaki anlı şanlı deutsche bank, commerzbank bile teknik olarak iflas durumundalar.!!
    Hisse senetlerinin 10 yıllık grafiklerine bir bak.!!!
    Saygılar.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 289/1006 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •