Sayfa 327/1006 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    otomobil çok fena darbe aldı konutta alacaktır yazınki satışlar banka desteği sayesinde yapay müdahaleydi malum
    Nasıl darbe kardeşim 300 e aldığım araba 400 oldu hergün arayan var

2.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Bu devirde 500.000 TL yi tek bankada tutmak büyük cesaret meselesi.!!
    150.000 TL eş deger üstü ..!!!
    Saldım çayıra mevlam gayıra.!!!
    Acayip korkak bi adamsın sen

3.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    TL ye gelen vuruyor giden vuruyor.!!
    150.000 TL ye
    eşdeger Ne kadar döviz ediyorsa bölerim.!!
    Benim için ;
    en kralı fiziki gram altın yastık altı
    En sağlamı ..!!!
    Pusulu havayı Fiziki altın çok sever.!!!
    Seni yakında içeri alırlar fiziki olarak demedi deme milleti gaza getirip duruyorsun çocuk

4. burgan bankla yatırımla konuştum,13.25 orana cok talep var diyor..ben anlamıyorum millet nasıl 6 ay filan para baglayabiliyorlar ben önümüzdeki haftayı bile uzun vade görüyorum..

Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    burgan bankla yatırımla konuştum,13.25 orana cok talep var diyor..ben anlamıyorum millet nasıl 6 ay filan para baglayabiliyorlar ben önümüzdeki haftayı bile uzun vade görüyorum..
    Vergi avantajlı ile13.71 yarım puan için 6 ay bağlanmaz hele şu ortamda
    Son düzenleme : paramanya; 16-09-2020 saat: 22:04.

6.  Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    burgan bankla yatırımla konuştum,13.25 orana cok talep var diyor..ben anlamıyorum millet nasıl 6 ay filan para baglayabiliyorlar ben önümüzdeki haftayı bile uzun vade görüyorum..
    Bankacının söylediği lafı ben ayıp olmasın diye dinlermiş gibi yaparım.
    Mudi ile bankacı arasında bir çıkar çatışması vardır. O nedenle doğru bilgi akışı olması çok muhtemel değildir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bankacının söylediği lafı ben ayıp olmasın diye dinlermiş gibi yaparım.
    Mudi ile bankacı arasında bir çıkar çatışması vardır. O nedenle doğru bilgi akışı olması çok muhtemel değildir.
    İşte durum budur ...

8. Baslikta konusuldu mu bilmiyorum denk gelmedim ama enflasyona dayali tl mevduat hesaplar hakkinda dusunceniz nedir ? Bir kandirmaca, tuzak soz konusu mu ? Minimum 11 faiz veriyorlar , vade sonu gelen faiz orani enflasyona gore degisken oranli oluyor. Bankacilar dedeme hep bu urunu oneriyorlar. Dedemde hep guveniyor bankacilara kabul ediyor Gercekten dedemi sevip , saygi mi duyuyorlar yoksa kuş mu avlamaya calisiyorlar. Nicin bu urunu oneriyorlar , cozemedim. Bu arada dedem baska yatirim araci bilmez, anlamaz. 50 yillik TL mevduat yatirimcisi. 50 yildir tl mevduatta kalarak birikimini oldukca fazla eritti ama saglik olsun

Sayfa 327/1006 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •