Sayfa 4/1006 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    Burada faizin %11'den kaça düşeceğini düşündüğünüz ve ne kadar süre kalmayı planladığınız önemli. Eğer o sürede %11 ile kazandığınız faiz, yeni oran ile kazandığınız faizden 784 tl(sizin hesapladığınız miktar) fazla ise bozmak, az ise bozmamak karlı olur.
    %11 i kaçırırsam %10 dan yatırıyorum bono faizi olarak, tabi burada kaldığım süre önemli sonuç olarak öyle çıkıyor ama bu sürenin hesabında sorun vardı , onun altında kalırsam zararlı çıkarım üstünde kârlı oluyor.

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ben 50 gun hesapladim .faiz yariya dusuyor 784 lira 20 gunde cikmaz benim hesaba göre.
    20 gün olmuyor tabi ki, ben de 64 gün çıkardım, ondan sonra %10 a göre kârlı oluyor benim için, sonra da 500k için günlük 13 tl. fark ediyor, zaten en az 61 gün kalma şartı varmış, faizler bu süre içinde artmazsa girmekte fayda var, artarsa da bozdururuz zaten.
    Aslında iş değil bu faizlerden yatırmak ama riske girilecek zaman değil mecbur kalıyoruz işte.

News bilir kaça düşeceğini bononun .

4. Merhaba,
    Altın fırlarken TUA neden %4 eksi acaba anlayamadım bilen varmı?

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dolar faizi ne durumda burgan %1.3 deniyordu.daha iyi oran yokmu baska bankalarda?

6.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Dolar faizi ne durumda burgan %1.3 deniyordu.daha iyi oran yokmu baska bankalarda?

Fiba- kiraz- %2 veriyor. ( kiraz hakkınız bitse bile açıyorlar )

Alternatifbank - vov- % 1,75 veriyor. Bunların avantajları gecelik olması. yani bozdurmak isteyene fırsat veriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    dijital 32-91 gün 2,25% hâlâ

8. bu gün dönüşüm vardı odeo 10.50 verdi 1 yıllık net enflasyona endeksli sizce iyimi

Sayfa 4/1006 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •