Sayfa 40/1006 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. Az kaldı çok yakında yandım anam diye bağıran borsacı kaynayacak ortalık

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    şu an her mudi su arayan bir antilop ancak tecrübeli antiloplar serengeti düzlüklerinde yeniden yağacak yağmurları ve yeşerecek otlakları bekliyor nispeten güvenli bir yerde
    Bugün 4.41 den nugyo alıp ta 4.00 gördüğünde oralarda yalnız basina kalan kimse, merak ediyorum şu an neler hissediyordur. Fayisi beğenmeyip daha da gidecek bu borsa deyip, ordan hisse alan yalnız antilop, artık çok geç. Verdiler eline...

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. Portföyümde hala favori dinlenme yerleri diye bir hisse seneti 10 yıldan fazladır durur.nedeni tahta kapandı mafito yani. Allahtan 0.01 adet küsürat olduğundan satamamıştım. Kulağıma küpe niyetine durur öyle

4. Borsada birşey biliyorsam oda hiçbir şey bilmediğimdir .

BİST 30 hissesi tamamen satarsam tavana yakın oluyorsa en değerli şirketi %5-6 lık bir bar yakıyorsa ne olduğunu öğrenmeyeyim daha iyi .

Üstü kalsın lazım değil

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. Geçen sene seçim sonrası 4 tane hisse seçtim potansiyeli 1 e 10 yapabilecek .

3 tanesi 3-4 kat yaklaşık yaparken ihtiyaçtan dolayı sattığım en ağır ve uyuz olan hisse 11 kat yaptı .

Satmasam 11 kat yapar mıydı bir senede .

İşte borsa böyle bir yet hepsi de en az u100 hissesi küçük hisse vs de değildi

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Su arayan antiloplar gibi getiri arayan fayizcilar da risk alarak timsahlarin ve bist cakallarinin yakinina gidiyollar diyorsun...

Gusel benzetme...

Syg,
    Dayı senin hektaşının trendi bitmiş haberin olsun..

7. beyler dolarda ve altında en yüksek faizi veren bankalar hangileri, bilginiz var mı..burda da başı nkolay mı çekiyor..ne kadar faiz veriyor nkolay dolar ve altına..

8.  Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    Az kaldı çok yakında yandım anam diye bağıran borsacı kaynayacak ortalık
    1 hafta sonra corona yı tekrar takip edeceğim, ilgilenenler için link.

https://www.worldometers.info/coronavirus/

spor salonları bile açılıyormuş terin tükürüğün içinde hadi bakalım

Sayfa 40/1006 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •