Sayfa 407/1006 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. ortalama fonlama 10.99(glp yok)
    kaynak rxpu

2.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    ortalama fonlama 10.99(glp yok)
    kaynak rxpu
    Evet %11 vurdu çekti. Merkez için büyük dolar için küçük bir adım. (aka Baki Demirel)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by KUYU Yazıyı Oku
    Ziraatte aynısını veriyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunun farkındayım, Eurobond alımlarında biraz destek atsın diye bankaya destek çıktım.

Sonuçta TL mevduatın hakikaten artık pek anlamı kalmadı. Ben sepet prensibine sahip olduğum için sepette TL mevduat tutuyorum. Yoksa yenecek nane değil artık.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Geç likitide penceresi kilitli galiba

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Ama Bistte %11,75'ten 100 milyar kotasyon girdi. Öyle olunca GLP'den de kullanım olmayacak.
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Geç likitide penceresi kilitli galiba
    GLP'ye gerek kalmadan bugün likidite yetti...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Bu kacinci program...
    Program yapacaklarina is yapsinlar...
    Toplanti yapinca ekonomi duzelmiyor....
    Danismanlar kucuk beyinleriyle bi seyler yumurtluyor sonra o da......
    Neyse yaaaa akşam akşam günaha girecem tövbe.....
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Yarın yeni ekonomik program saat 11 de açıklanacakmış . Dalga mı geçiyor bunlar ekonomik program mı kaldı ?
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7. Bugün olmazsa yarın %30 seni bekliyorum

8. Arkadaşlar bu konu ile ilgili ekşisözlükte bir başlık açılmış bilginiz olsun diye çok eski bir sektör çalışanı olarak söylemek istedim.
    Bankadaki meblağınız için önceden haber vermek, bankayı uyarmak, çekeceğim 'para bulundur' demek gibi bir zorunluluğunuz yok. Banka kredi borcunun son günü arayıp, nasılsın evde para var mı diye sormadığı gibi , müşteri de sormak zorunda değil.
    Tüm hesap açılışlarında tüm sözleşmelerde açıkça belirtildiği üzere hesap sahibi, parasını talep ettiği gün çeker. İsterse mevduatını bozarak çeker, isterse tüm meblağını tek kalemde çeker.
    ''Banka o kadar para bulundurmaz, niye nakit tutsun'' vs. gibi şeyler müşterinin problemi değildir. Bankayı bağlar. Müşterinin bankadan çok bankayı düşünmesi gereksizdir. Banka, normal oran kadar şubede para tutarsa sıkıntı yaşamaz zaten.
    Bilginiz olsun diye söylüyorum.
    Dünya genelinde şubeler toplam hesapların %5-6 sı kadar para tutarken, bizim şubeler bu rahatlıkla binde birini bile tutmaz.
    Bu saçma gelenek o kadar yaygınlaşmış ki, artık millet bu işin normali bu sanıyor. Nezaket olarak başlayan bu uygulama maalesef yerleşik bir kuralmış gibi algılanıyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 407/1006 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •