Sayfa 41/1006 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,942
    Uslubunu, tarzini begenmedigim, noktalama isaretleri kullanmayan, anlamakta zorlandigim herkese BAN'i basip yoluma devam ediyorum...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Dayı senin hektaşının trendi bitmiş haberin olsun..
    https://m.bloomberght.com/borsada-ik...-gordu-2256518
    Borsadaki son iki günlük işlem hacmi bu yılın zirvesini görmüş. En son 12 şubatta hacim zirveyi görmüş. Baktim ki o zaman bist 120 binde. Sonraki günler hep düşmüş, belini dogrultamamis. Yine aynısı mı olur bilinmez tabi.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. Gerçekten at izi it izine karışmış bu başlıkta. Faizle işiniz yoksa neden yazarsınız buraya ? Neyle ilgileniyorsanız başlığı var.....

İnsanlar zaman ayırıp, yeni yazı var okuyayım diye giriyor, bir bakıyoruz ki boş geyik işler. Faiz başlığına yazanlar borsa, altın, döviz pazarlayacaksanız hiç değilse yazınızda faizle bağlantısını ( kıyaslamasını ) yapınız.

4. yatırım fonları faize en yakın konu olduğu halde onun bile ayrı başlığı varken , borsa ne alaka ?

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Gerçekten at izi it izine karışmış bu başlıkta. Faizle işiniz yoksa neden yazarsınız buraya ? Neyle ilgileniyorsanız başlığı var.....

İnsanlar zaman ayırıp, yeni yazı var okuyayım diye giriyor, bir bakıyoruz ki boş geyik işler. Faiz başlığına yazanlar borsa, altın, döviz pazarlayacaksanız hiç değilse yazınızda faizle bağlantısını ( kıyaslamasını ) yapınız.
    Katılıyorum size. Ego tatmini yapmak için yazanlar var. Cocukca geliyor.

6. Bu başlıkta hiçbir yararlı paylaşımı olmayıp diğerlerini şikayet etmekte sizlerin ata sporunuz sanırım bu çok manidar değil mi sizler acısından da .

mevduata 4.5 veriyor dolar 0.65 veriyor euro ya 0.03 veriyorlar.

Mutlu mesut oldunuz mu şimdi .

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu başlıkta hiçbir yararlı paylaşımı olmayıp diğerlerini şikayet etmekte sizlerin ata sporunuz sanırım bu çok manidar değil mi sizler acısından da .

mevduata 4.5 veriyor dolar 0.65 veriyor euro ya 0.03 veriyorlar.

Mutlu mesut oldunuz mu şimdi .

sn.pscyokinesis, alınmanıza gerek yok. Ağır ifadeler de kullanmadım. Sadece gerçekten neyin nereye yazılması gerektiğine değindim. Şimdi hisse başlıklarına döviz, faiz yazanı nasıl karşılarlar ? Kaldı ki, borsa, hisse , döviz yazılabilir ama faizle bir alaka kurularak . Misal ; bu oranlarla bağlanan parayla şu döviz alınsaydı şu kadar olurdu gibi.

Bu forumda herkes parasını korumak, artırmak için var. Kimisi risk sever borsaya gider, kimisi sabit getiride kalır. Bu başlığa emek vermediğim hususu yanlış. Zamanında çok yazdık. Yazmış olmak için de yazmak gibi huyum yok. Ben artık sistemde para tutmadığım için açıkcası oranları da bilmiyorum.

8. Ne zamanki enflasyon üzeri getiri verecek oranlar gelir, ben de o zaman mevduatçı olurum.

Sayfa 41/1006 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •