Sayfa 652/1006 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. Yeni mezun bir hoca ilk defa hutbe okuyacaktır ancak içinde, acaba yanlış bir şey söyler rezil olur muyum diye bir şüphe vardır. Konuyu kendine yakın bulduğu cemaatten birisine anlatır. Adam;

-Hocam sen dert etme bu işin kolayı var, şu makaranın ucunu senin ayak parmaklarından birisine bağlarız diğer ucunu da ben tutarım. Eğer hutbe sırasında yanlış bir şey söylersen ben ipi çekerim, sende yanlış olduğunu anlar yanlışını düzeltirsin der.

Bu fikir acemi imamın aklına yatar. Bir makara ip alırlar. İpin bir ucunu imamın ayak parmağına bağlar diğer ucunu da adamın eline verirler. Ancak konuşmaları duyan cemaatten bir başkası ipin ucunu diğer cemaatten alır. İmam hutbeye başlayınca imamın her cümlesinde ipin ucunu çeker. İmam deliye döner, sinirlenir ve minberden inip ipi ilk verdiği adama gider ve;

-Sen ne yapıyorsun, ben hiç mi doğru bir şey söylemiyorum ki sürekli ipi çekip duruyorsun deyince adam mahcup bir şekilde ipi elinden alan arkadaşını göstererek;

-İmam efendi der, ne yapayım, ipin ucu ....un elinde…

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Stopaj 10mu ?
    Evet Stopaj 10

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    azteklerde kadın doğum yaparken, kocasının testislerine ip bağlanırdı.
    kadın doğum sancısı çekip ıkındıkça iplere asılırdı.

böylece erkek de doğum esnasında en az kadın kadar acı çekerdi.
    İyi ki Aztekli değiliz

Rekabetçi kurumuzla "yerli "otomotiv oranı rekor kiracakmis. Turkce meali: kur çokta fifi diyor damat.

5.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    İyi ki Aztekli değiliz
    kur yeterince rekabetçi olana kadar mb daha çok kıvranacak gibi. bir gece ansızın bekliyoruz artışı onlar neyi bekliyor anlamadım seçim sonuçlarını herhalde.

6. enpara geçen gün sürpriz mevduat oran paylaştı para koymayınca şimdi de sürpriz kredi oranı veriyor %1,45 ile ihtiyacı olan varsa bilginiz olsun.

enparacım param var ama oranın düşük.

7. Kurumuz 8.514 ile daha bir rekabetçi oldu...

Bu rekabetçi kur müthiş bir şey dostum!

Sayesinde yerli arabaları üç kuruş verip alacakmışız... Öyle diyorlar...

8.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Kurumuz 8.514 ile daha bir rekabetçi oldu...

Bu rekabetçi kur müthiş bir şey dostum!

Sayesinde yerli arabaları üç kuruş verip alacakmışız... Öyle diyorlar...
    Ufak bir detay gözden kaçmış, yerli araba henüz yok hatta daha fabrikası yok :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 652/1006 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •