Sayfa 775/1006 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. En kötü 300 baz puan artar o da dövizi biraz zıplatır.

2. 425 - 500 arası bekliyordum, ama ama...
    ama' larım artmaya başladı,

Gerçekten çok merak ediyorum yarın 14:00 ı.

3. Yarın saat 14.00 da her şey belli olacak 2018 de ki kritik ppk lardan bile daha önemli bir toplantı yarın sadece faiz kararı verilmeyecek dolarizasyon seviyesi yüzde 70 lere yelken açacak mı açmayacak mı bu da belli olacak tl nin savunulması için son şans aksi takdirde söylemlerin sadece lafta kaldığı ispatlanmış olur ve yeni ekonomi yönetiminin kredisi başlamadan biter ve bir daha piyasaları ikna etmeleri imkansızlaşır alt tarafı politika faizini aofm ye çıkaracaksın bunu bile yapamıyorlarsa ekrandan kur artışlarını izlemeye devam ederler

4.  Alıntı Originally Posted by Grand Yazıyı Oku
    Her gün al sat ile çok cüzi bir artış elde edersiniz
    Bir ara hesaplamıştım,
    250.000 lirada her gün al sat ile ayda 12 lira civarında bir fark yaratabilirsiniz.
    Oyle demeyin hocam 16.5 faiz hergun al satla yillik 1.4 puan daha fazla getirir.hic de az bir rakam deil.aylik sat allada 1.3 fazladan getirir.ama vade bitimine 15 gun kalanfaiz artsa ne olcak ?burgani bozamazsin.uc aylik al diceksin bu sefer uc ay sonunda dusse ne olcak.be bilesik faizde dusecek.stopaj farkindan mevduatlar onde suan sadece onun disinda nkolayin avantaji cok cok fazla

Yarin herkes al tusu üzerinde patinaj çekecek olasi düşük faize karsi.

6. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yüksek faizin nelere mal olduğu ortada. Yatırımcımızı yüksek faize ezdirmememiz gerekiyor" dedi.

Bu ülke ne çektiyse dövizden çekti faizden değil.Döviz artışı hanehalkına enflasyon olarak, şirketlere ise borçluluk artışı olarak döndü.
    Önden yüklemeli faiz indirimleri yapılmasaydı dolar 8 lirayı asla geçmezdi.Sözlü yönlendirmelerin vücut bulması için merkez bankasının artık piyasanın önüne geçmesi gerekiyor.

Pandemiden sonra merkez bankasının faiz indirim sürecine gireceğini düşünüyorum.Bu nedenle kendine koridor yaratmak için yarın 525-550 baz puan faiz arttırması gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yüksek faizin nelere mal olduğu ortada. Yatırımcımızı yüksek faize ezdirmememiz gerekiyor" dedi.

Bu ülke ne çektiyse dövizden çekti faizden değil.Döviz artışı hanehalkına enflasyon olarak, şirketlere ise borçluluk artışı olarak döndü.
    Önden yüklemeli faiz indirimleri yapılmasaydı dolar 8 lirayı asla geçmezdi.Sözlü yönlendirmelerin vücut bulması için merkez bankasının artık piyasanın önüne geçmesi gerekiyor.

Pandemiden sonra merkez bankasının faiz indirim sürecine gireceğini düşünüyorum.Bu nedenle kendine koridor yaratmak için yarın 525-550 baz puan faiz arttırması gerekiyor.

Önden yüklemeli faiz indirimi olmasaydı 7,30 u bile geçmezdi bırak 8 i

8.  Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku

Bende bu lafına takıldım ya " Yüksek faizin nelere mal olduğu ortada " ve " Yatımcıyı faize ezdirmemeliyiz "
    ne anlarsın buradan? Ben açıkçası " ikileyin faiz arışı filan yok " anlarım.

Belkide iyi polis, kötü polisi oynayacaklar yine.

Sayfa 775/1006 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •