Sayfa 896/1006 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. Çarşamba günü Fiba kiraz plus'a 16,25ten bağladım, milyon üstünde 25 bin boşta tutma şartı varmış, verdikleri faiz %16 civarına geliyor, üstelik yarısı da vadeli bağlandı 28 Aralık'a kadar dokunamıyosun, onu bu saatten sonra bozamam, ancak 16,25 üstüne bir güncelleme gelirse dezavantajı biraz kapatır. Görüldüğü gibi Aktif'in organizasyonluğu, rahatlığı, şımarıklığı herkesin zararına oldu, 28'ine kadar dokunmayacağım isterse 20 yapsınlar bundan sonra artık, münasip şekilde kullansınlar oranlarını.

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    3 günlük repo 16.29

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Nkolayın geri vetis yapmasının nedeni bu orandır.
    Cuma günü merkez Bist'ten para vermedi işler karıştı
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Çarşamba günü Fiba kiraz plus'a 16,25ten bağladım, milyon üstünde 25 bin boşta tutma şartı varmış, verdikleri faiz %16 civarına geliyor, üstelik yarısı da vadeli bağlandı 28 Aralık'a kadar dokunamıyosun, onu bu saatten sonra bozamam, ancak 16,25 üstüne bir güncelleme gelirse dezavantajı biraz kapatır. Görüldüğü gibi Aktif'in organizasyonluğu, rahatlığı, şımarıklığı herkesin zararına oldu, 28'ine kadar dokunmayacağım isterse 20 yapsınlar bundan sonra artık, münasip şekilde kullansınlar oranlarını.
    Ben bu Kiras plus'ın mantığını anlamadım
    Normal vadeli yerine siz neden bunu seçtiniz acaba

4.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Ben bu Kiras plus'ın mantığını anlamadım
    Normal vadeli yerine siz neden bunu seçtiniz acaba
    Biraz benim bilgisizliğime denk geldi, mevduatın yarısını vadeli yapıyorlarmış, yarısını günlük işletiyorlarmış, her ikisini de uygulanan oran aynı, yani şu an 16,25, bir de boşta kalan 25 bin TL'lik bir kısım var ki tadımı kaçırdı. Hiç vadeli yapma gibi niyetim yoktu, aylık olunca ve oran da piyasada o an için en yüksek olunca sesimi çıkarmadım. Kalan yarısını istersem çekip Nkolay alabilirim yine ama inadına almayacağım, varsın zarar yazsın.

5. Daha fazla görev zararı yazmayalım diyorlardır. En azından bu takvim yılı.
     Alıntı Originally Posted by Taylor Yazıyı Oku
    Kamu bankaları düşük kaldı halkbank 15,75 Ziraat 15,85

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Nkolayın geri vetis yapmasının nedeni bu orandır.
    Cuma günü merkez Bist'ten para vermedi işler karıştı
    Bu saat kaçta belli oldu da 17.00 de karar verdiler.

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bu saat kaçta belli oldu da 17.00 de karar verdiler.
    Tcmb çalışanları hariç piyasada 16da belli oldu. Merkez normalde biste kotasyon giriyordu Cuma nedense girmedi.
    Halbuki tüm fonlamayı 15ten verecekti.
    Aktifte tcmbnin bu açıklamasına güveniyordu sanırım.

8. ben tamda kirazplusa bilerek girdim. vadeli ve günlükte oran 16.25 en iyisi diye düşündüm. gerçi vakıf özel 16.5 duydum. ama uzun vade parayı zaten bağlamak iyi olmayacaktı. stopaj için günlük takibi yapmak aralık 28 sinden sonra daha mantıklı .güzel olan fibaplusda şu an paranın %50 ni başka bir bankaya aktarma durumu var. nitekim odeobank ben çıktıktan sonra 16 yapmış oranını. pazartesi 500k yı tekrar odeoya çekmek istiyorum. zira 25 bin boşta kalması yerine 10 bin boşta kalması daha iyi.

Sayfa 896/1006 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •