Special Days Image
Sayfa 911/1006 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by fat333hhh Yazıyı Oku
    Arkadaslar Merhaba mevduat olayinda yeniyim. 120bin civari param var. Enparadaydim ama burgan i gordum en para ayin enparalisi ile 14 verirken burgan hic ugrasmadan 16 veriyor.
    Burgan yafa Nkolay hangisi tercih edilmeli
    Guven konusunda sıkıntı olur mu ileriki dönemlerde?
    Ve bunlarda 150K devlet garantsinevgiriyoemu

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şu anda günlükte, en yüksek
    Nkolay 18,5(%15 stopaj)
    2. Fiba kiraz 16,5(%10 stopaj)

2.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Merhaba,

N kolay bonoyu 2019 yılındayken en fazla 1 buçuk yıllık bono alabiliyorduk bugün deneyeyim dedim en uzun tarihli olarak sadece 73 günlük veriyordu?

Sebebini bilen var mı acaba?

Selamlar
    Yıl başından sonra mevduat stopajı artarsa Nkolay'da ona göre faizi belki düşerecek
    Onun beklentisinde.

Alıntı Originally Posted by fat333hhh Yazıyı Oku
    Arkadaslar Merhaba mevduat olayinda yeniyim. 120bin civari param var. Enparadaydim ama burgan i gordum en para ayin enparalisi ile 14 verirken burgan hic ugrasmadan 16 veriyor.
    Burgan yafa Nkolay hangisi tercih edilmeli
    Guven konusunda sıkıntı olur mu ileriki dönemlerde?
    Ve bunlarda 150K devlet garantsinevgiriyoemu

Nkolayda yok devlet güvencesi diğerlerinde var.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yıl başından sonra mevduat stopajı artarsa Nkolay'da ona göre faizi belki düşerecek
    Onun beklentisinde.
    Üstad burdan 1 yıl bağlayalım diyorum ne dersin 17 net oran verdiler 1 yıllık

5. Aynen bende onu soracaktım, şu an 16 17den para bağlanirmi 6 aylik 1 senelik
    120k

6.  Alıntı Originally Posted by fat333hhh Yazıyı Oku
    Aynen bende onu soracaktım, şu an 16 17den para bağlanirmi 6 aylik 1 senelik
    120k

Yerinizde olsam baglamazdim.faizler yilbasinda biraz daha artacak aktif rasyo kalkacak diye.17 den 1 yil baglasan bilesik faiz olmuyor.suan 17 den 1 sene baglayan biri ile nkolayda bilesik faizi elde eden birinin 1 sene sonraki kazanci esit hatta nkolay biraz daha once cok az ama.avantajin parani istedigin gun cek ,borsa mi dustu yapistir,dolar mi dustu yapistir

7.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Yerinizde olsam baglamazdim.faizler yilbasinda biraz daha artacak aktif rasyo kalkacak diye.17 den 1 yil baglasan bilesik faiz olmuyor.suan 17 den 1 sene baglayan biri ile nkolayda bilesik faizi elde eden birinin 1 sene sonraki kazanci esit hatta nkolay biraz daha once cok az ama.avantajin parani istedigin gun cek ,borsa mi dustu yapistir,dolar mi dustu yapistir
    Hocam ben az olsun garanti olsun taraftariyim zaten çokta anlamıyorum ve cesaretim yok.. bu sekilde bu parayi eminim sizler daha iyi kullanabilirsiniz. Enparadaydim ben 2 aydir. Daha öncede hic vadeli mevduat ile işim olmamıştı o yüzden Burgan e mevduatı görünce ona gecmek istedim. Enpara 14veriyor aylik, burgan 16.
    Burganada bi türlü isinamadim isminden midir, cok subesi olmamasindan midir bilmiyorum guvenemedim. Siz ne düşünüyorsunuz burgan icin

8.  Alıntı Originally Posted by fat333hhh Yazıyı Oku
    Hocam ben az olsun garanti olsun taraftariyim zaten çokta anlamıyorum ve cesaretim yok.. bu sekilde bu parayi eminim sizler daha iyi kullanabilirsiniz. Enparadaydim ben 2 aydir. Daha öncede hic vadeli mevduat ile işim olmamıştı o yüzden Burgan e mevduatı görünce ona gecmek istedim. Enpara 14veriyor aylik, burgan 16.
    Burganada bi türlü isinamadim isminden midir, cok subesi olmamasindan midir bilmiyorum guvenemedim. Siz ne düşünüyorsunuz burgan icin

150 bin tl den azsa her bankaya gonul rahatligiyla koyabilirsiniz.ben burgandaydim 1 senedir ama 250 bin ustune gecince disarda kaldik suan nkolaydayim.bistte dusus gelsin tkf fona gececeyim

Sayfa 911/1006 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •