Sayfa 44/1006 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hic bir donemde zirt pirt bu kadar oynanmadi bu islerle...

Bu sekilde her an elimiz her konuda kicimizda dolasmaktan yorulduk, biktik usandik artik...

Kulce altinlari alip kasaya atmak tek kurtulus yolu bu dunyanin derdinden sanirim..

Syg,
    bunlara halk arasında tatlı su kurnazı denir. kendilerini akıllı, iyi bir şey yaptıklarını sanan ekonomi bilgileri sınırlı bu kişilerin kararlarının, ne yazık ki cezasını hepimiz çekeceğiz.

3. dolar ve altında hem makas açısından hem de faiz açısından en uygun banka hangisi beyler..paranın bir kısmını oraya atsak bari..bu hükümetin faiz düşürme sevdası pahalıya patlayacak bu millete..var mıdır banka bilgisi verecek olan..ayrıca aktifbankın dolara ve altına verdiği faiz nedir, bilgisi olanlar yardımcı olursa memnun olurum

Aktifbank dolara 32 gün için %2 veriyor.

5. ben internet bankacılıgında veya sitesinde oran bulamadım..link verebilir misin..yüzde 2 ise iyi..diğerleri 0.3, 0.5 falan veriyor

6.  Alıntı Originally Posted by fukara Yazıyı Oku
    ben internet bankacılıgında veya sitesinde oran bulamadım..link verebilir misin..yüzde 2 ise iyi..diğerleri 0.3, 0.5 falan veriyor
    https://www.aktifbank.com.tr/tr/bire.../n-kolay-doviz

7. orda repo diyor, vadeli dese görürdüm..altına bir şey vermiyor herhalde..neyse yarin müşteri hizmetleriyle bir görüşeyim, altına da yüzde 2 verir diye düşünüyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by fukara Yazıyı Oku
    orda repo diyor, vadeli dese görürdüm..altına bir şey vermiyor herhalde..neyse yarin müşteri hizmetleriyle bir görüşeyim, altına da yüzde 2 verir diye düşünüyorum
    repo dediği ellerindeki hazine eurobondlarını satıyorlar. o yüzden oran yüksek (yüzde 2)
    altın mevduatı bildiğim kadarıyla yok. o tarafta tüm bakkalar %1 in altına indirmişti en son.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 44/1006 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •