Sayfa 432/1006 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by Grand Yazıyı Oku
    Aynen öyle TL Enstrümanların özendirilmesi cümlesinden faiz artışı çıkar ancak açıkça hatırı sayılır biçimde faiz artırmak kendileri açışından açıklanamaz bir durumdur, o yüzden şimdiye kadar hiç ihtimal vermediğim bir kozu büyük ihtimalle kullanacaklar, Stopaj indirimi, yalnız %10 a çekmek yetersiz kalabilir 5 yada 8 olabilir, sıfırlayacaklarını zannetmiyorum.
    Son derece bilmiş edalarla stopaj indirimi olmaz diyenler vardı, forumların genel karakteristliğidir bilmiş bilmiş konuşmak.

2. Bankaların kafası karışık, teknik altyapı ve hukuki yorumlamalar, belirsizliğin gitmesi için zaman lazım. Bana yarından itibaren geçerli diyen de oldu. Sonra tekrar arayıp teknik altyapı sorununu çözdük. Bugünden geçerli dedi. Olabildiğince oran sorarsak arkadaşlar piyasanın nasıl şekillendiğini görürüz. Aktif 60 gün saçmalığını kaldırıp %15.50 üzerine atmazsa, bu ortamda çok avantajlı olacağını sanmıyorum.

3. Daha durun faizler artmaz diyenleri de göreceğiz. Artık her türlü nakitin çok kıymetli olduğu zamanlar geliyor paranıza sahip çıkın.faizler 20 nin üzerindeyken 2014 focus aracımı aylarca 68 e satamadım. O günler de gelecek nakit kraldır

4. Burgan bank sadece yeni açılan hesaplar için geçerli diyor. Eski hesaplar temdit olursa %15 stopaj alırım diyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Akbankı aradım bugünden geçerli olduğunu düşünüyoruz dedi ama kesin bir şey diyemedi geçerli olursa sistem otomatik günceller dediler

6. Aktifbankla ilk çıktığı günden beridir çalışıyorum en eskilerden ben ve birkaç kişi vardır

Şimdi aktifbanka bu oranlarla kimse gitmez piyasanın yüzde 2 üzerinde olması gerekiyor hep böyleydi daha sonra müşteri bollasinca onlarda para ihtiyacı duymamaya başladı

Bu ortamda bankalar 13 veriyorsa aktifbank
    Stopaj kesileceği için artı faizi iptal edip 16 ya çıkmalı ki bi cazibesi kalsın.

Devlet garantisi de yok ne cazibesi var bononun yarın 16 ya çıkarmalı bonoyu.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Burgan bank sadece yeni açılan hesaplar için geçerli diyor. Eski hesaplar temdit olursa %15 stopaj alırım diyor.
    Bence Burgan şark kurnazlığı yapıyor...

8.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Nerden belli 14 verir stopaj düştü netin arttı da diyebilirdi.
    bonoda stopaj düşmedi ki nerde netim artıcak?

Sayfa 432/1006 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •