Sayfa 355/1006 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Wirecard muhabir banka olarak kullanmış, yanlız sadece aktif değil dünyada bir çok bankayı kullanmıştı wirecard baya geniş kapsamlı bir olay.
    Ocakta 23-24 lerin süresi doluyor ondan sonra vedalaşacak çoğumuz.
    Haberde sanki bankaların usulsüz işlem yaptıkları tespit edilmiş gibi bir ifade kullanılmış.
    Aslında öyle bir tespit, saptama yok.
    Sadece usulsüz işlem yapıldığı şüphesi bildirilmiş, ama birşey tespit edilememiş, olay öylece kalmış.
    Şimdi aradan geçmiş 7 yıl
    O bildirimler sızdırılıp tüm dünyada banka hisseleri eşliğinde borsalar düşürüldü.
    Ortada fol yok yumurta yokken tüm dünyada banka hisselerinde büyük kayıp yaratıldı durup dururken.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Ocakta 23-24 lerin süresi doluyor ondan sonra vedalaşacak çoğumuz.
    Bu 2021 vadelileri nasil aldin parçâli sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    karabatakların özelliği, sadece kötü günde ortaya çıkmalarıdır. Bu arkadaş ağustos 2018'de dolar 7.20'yi gördüğünde hala dolar alın diyordu. Dolar düşmeye başladı, ortadan kayboldu. Geldiği gibi gider, fazla ciddiye almayın.
    Üstadım sizin güzel grafik paylaşımlarınız oluyordu bizi bu süreçte de aydınlatırsanız sevinirim kendi adıma

4. Sayın forum üyeleri dün gece bloomberght de yorum yapan ekonomistleri dinleyince kulaklarıma inanamadım hepsi sanki ağız birliği yapmış gibi MB faizleri yükseltmeyecek Kasım ayın da duruma bakacak dediler veya GLP nin en fazla 12 olabileceğini söylediler hem de bunlar anlı şanlı firmalarda genel müdür. genel müdür yardımcısı veya danışmanlık şirketi ortağı kişiler pes dedim vallahi

Yemin ederim bu forum da yazı yazan kişiler, üyeler bin kat daha bilgili ve saygındır.

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Üstadım sizin güzel grafik paylaşımlarınız oluyordu bizi bu süreçte de aydınlatırsanız sevinirim kendi adıma
    Bence 7.88 ve üstünde dolar pozisyonu azaltılmalı. Merkez geç likidite oranını 15% yaparsa sıfırlanıp, uzun vadeli tl tahvil yada mevduat yapılmalı. Borsaya girecek bilgi ve birikiminiz varsa bist 30 hisselerinden sepet yapılmalı. Bazı hisselerde uzun vadede ciddi getiri imkanı var.

6.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Sayın forum üyeleri dün gece bloomberght de yorum yapan ekonomistleri dinleyince kulaklarıma inanamadım hepsi sanki ağız birliği yapmış gibi MB faizleri yükseltmeyecek Kasım ayın da duruma bakacak dediler veya GLP nin en fazla 12 olabileceğini söylediler hem de bunlar anlı şanlı firmalarda genel müdür. genel müdür yardımcısı veya danışmanlık şirketi ortağı kişiler pes dedim vallahi

Yemin ederim bu forum da yazı yazan kişiler, üyeler bin kat daha bilgili ve saygındır.
    Onlarda her şeyi çok iyi biliyorlar ancak kendi ajandaları objektif yorum yapmalarını engelliyor

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Sayın forum üyeleri dün gece bloomberght de yorum yapan ekonomistleri dinleyince kulaklarıma inanamadım hepsi sanki ağız birliği yapmış gibi MB faizleri yükseltmeyecek Kasım ayın da duruma bakacak dediler veya GLP nin en fazla 12 olabileceğini söylediler hem de bunlar anlı şanlı firmalarda genel müdür. genel müdür yardımcısı veya danışmanlık şirketi ortağı kişiler pes dedim vallahi

Kasim seçimlerine kadar top cevirecekler asil reaksiyonu biden kazanirsa yapacaklar anketler bidenı onde gösteriyor .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku

Bence menfaatleri geregi oyle konusuyorlardir..

Yoksa

Herkes biliyor, zarların hileli olduğunu
    herkes parmaklarını çapraz yapar yuvarlarken
    herkes biliyor, savaşın bittiğini
    herkes biliyor, iyi adamların kaybettiğini

herkes biliyor, dövüşün hileli olduğunu
    fakirler fakir kalır, zenginler zenginleşir
    hep böyle gider
    herkes biliyor...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 355/1006 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon