Sayfa 7/1006 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

Swap .....
    Son düzenleme : blue70; 19-05-2020 saat: 13:41.

2.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Swap .....
    20 milyar dolar civarı Ingiltere ve Japonya ile anlaşma sağlanmış.

3. arkadaslar fiba bakırköy şube ile calişan varmı bir konuda yardım isticektimde saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    N kolay bono 22 mayisa kadar 11 diyor 60 günlük... 22 mayista alinabilirmi yoksa 22 sinde alınmıyormu yeni oranmi geçerli acaba...1 puan 1 puan artik vadeli İyice çöp oldu.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Orada ben de tereddütte düştüm " 22 Mayıs'a kadar alacağın her bono" yazıyor, 22 Mayıs dahil mi, değil mi tam anlayamadım.

5.  Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    20 milyar dolar civarı Ingiltere ve Japonya ile anlaşma sağlanmış.
    Yalanlandı

6. Fitch Halk Bankası'nın notunu, üç bankanın görünümünü düşürdü

Fitch Ratings Halk Bankası'nın notunu düşürürken, üç bankanın not görünümünü indirdi

https://www.bloomberght.com/fitch-ha...mpression=true
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Fitch Halk Bankası'nın notunu, üç bankanın görünümünü düşürdü

Fitch Ratings Halk Bankası'nın notunu düşürürken, üç bankanın not görünümünü indirdi

https://www.bloomberght.com/fitch-ha...mpression=true
    Neden özellikle Halk'ı seçti acaba? 9 hazirandaki dava var bir de. Yine neler peşindeler bunlar?

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Neden özellikle Halk'ı seçti acaba? 9 hazirandaki dava var bir de. Yine neler peşindeler bunlar?

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haberi okudunuz mu? Döviz rezervleri nedeniyle diyor. Malum ençok döviz borcu olan bankalar... Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 7/1006 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •