Sayfa 340/1006 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. Borsada küçük yatırımcılara telegram grupları kurdurup küçük hisselerde çok fazla kişinin parasını çarptılar.

Herkes yan tahta bulup vurkaça yapayım derdine girdi. Batık tabela şirketlerine günlerce tavana tavan çektirip en son trende binenlere komple kitlediler.

Bugün birisi ile tanıştım, enayileri tahtaya mal yapma için toplaya toplaya 1 yılda %1100 getiri elde etmiş!

Çiftlikbank tan medet uman zihniyet aynı şekilde borsada da benzer şekilde öpülmüş!

Alıntı Originally Posted by bluedream Yazıyı Oku
    Şu bir gerçek.
    Döviz ve altını olan iyi durumda.
    TL ci fais lobisi yüzde 10 la 13 arası kapı kapı dolaşıyor.
    Küçük borsacılar da dalevereci Türk şirketleri yüzünden parasıyla rezil oldu.
    Yani insan kendi memleketine inançla fena kazık yemiş durumda. Bu kazığı bende yedim. Hem de en babasından.
    Kusuruma bakmayın değerli ustalarım.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. SPK yine yakaladı! SPK, Telegram üzerinden 4 hissede takipçilerine al veya tut tavsiyesi verdikten sonra satışa geçen @borsakralresmi sahibi Burak Sözübir e 1 milyon 127 bin 20 lira idari para cezası kesti

http://www.patronlardunyasi.com/habe...TL-ceza/240551

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Borsada küçük yatırımcılara telegram grupları kurdurup küçük hisselerde çok fazla kişinin parasını çarptılar.

Herkes yan tahta bulup vurkaça yapayım derdine girdi. Batık tabela şirketlerine günlerce tavana tavan çektirip en son trende binenlere komple kitlediler.

Bugün birisi ile tanıştım, enayileri tahtaya mal yapma için toplaya toplaya 1 yılda %1100 getiri elde etmiş!

Çiftlikbank tan medet uman zihniyet aynı şekilde borsada da benzer şekilde öpülmüş!

3. Faizden çekeceksiniz parayı. Altın mı alırsınız dolar mı borsa mı bilmem, ben borsacıyım ona girdim siz başka şey yaparsınız.

Yalan olan kağıtlar ve hareketler var, bunlara dahil olup olmamak sizin elinizde. Pek çok güzel şirket ( bana göre ) gayet ucuz su anda illa gidip operasyon hissesi almak zorunda değil kimse.
     Alıntı Originally Posted by bluedream Yazıyı Oku
    Nasıl tepki koyalım ki....
    Kim nasıl tepki koyacak. Finansçılar, borsacılar zaten yalan bir Dünyanın içindeler. Adalet var mı?

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bank Run Yapun sizde diyorsun da çağrı bey demek 🤣🤣🤣

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Adam gözünün içine baka baka mevduatcinin parasını 0.64 ev alana veriyor. Kabul edersen destekliyorsun demektir. Ben etmedim etmem 20 altı tek kuruş bağlamadım bağlamam.
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bank Run Yapun sizde diyorsun da çağrı bey demek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Adam gözünün içine baka baka mevduatcinin parasını 0.64 ev alana veriyor. Kabul edersen destekliyorsun demektir. Ben etmedim etmem 20 altı tek kuruş bağlamadım bağlamam.

Harca daha iyi. Ne de olsa hep daha pahalı olacak.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,990
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Faizden çekeceksiniz parayı. Altın mı alırsınız dolar mı borsa mı bilmem, ben borsacıyım ona girdim siz başka şey yaparsınız.

Yalan olan kağıtlar ve hareketler var, bunlara dahil olup olmamak sizin elinizde. Pek çok güzel şirket ( bana göre ) gayet ucuz su anda illa gidip operasyon hissesi almak zorunda değil kimse.

Ben de mevduat yapmiyorum yillardir..
    Ya bist'e sokuyorum.
    Ya altin ya da kisa sureli dolar aliyorum.
    Bundan sonra da bu sekilde devam edecegim.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Dudu borsa sence ucuzmu?ne kadar bekleriz?umit varmi?

Sayfa 340/1006 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •