Sayfa 211/1006 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. Hsbc icin eft limiti var midir ve ucreti nedir acaba?

2. vakıfbank yuzde 12 ile 32 günlük bagladım biraz zor oldu ama iyi oran diye düsünüyorum 700bin tl

3. Geçen hafta için %12 iyi bir oran olabilir. Ancak bu prş. PPK toplantısından sonra '' Tüh bir hafta daha bekleseydim %15 den bağlardım '' diyenleri görebiliriz.

Bu arada faiz oranı ne olursa olsun önümüzdeki dönem kesinlikle kimseyi mutlu edemez. Bu nedenle nakit kraldır diyenler kazanacaktır diye düşünüyorum. ( nakit derken altın, döviz vb. ) yatırım tavsiyesi olamaz. Sesli düşünmek sağlık için iyi dediler ben de sesli düşünüyorum.

4. Kiraz, vov gibi araçlara para bağlayanlar , her hafta güncelleme yapıldıkça '' Tüh erken davranmışım '' diyeceklerdir. Bu nedenle ben olsam perşembe PPK toplantısını beklerim. Eğer merkez faizi artırırsa zaten 24 Ağustos pzt. sabahı çok iyi oranlar çıkabilir. Yatırım tavsiyesi olarak değil, kişisel bakış açısı olarak yazılmıştır.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Geçen hafta için %12 iyi bir oran olabilir. Ancak bu prş. PPK toplantısından sonra '' Tüh bir hafta daha bekleseydim %15 den bağlardım '' diyenleri görebiliriz.

Bu arada faiz oranı ne olursa olsun önümüzdeki dönem kesinlikle kimseyi mutlu edemez. Bu nedenle nakit kraldır diyenler kazanacaktır diye düşünüyorum. ( nakit derken altın, döviz vb. ) yatırım tavsiyesi olamaz. Sesli düşünmek sağlık için iyi dediler ben de sesli düşünüyorum.
    Perşembe günü MB faiz artırırsa, tüm dünyadaki para bolluğunda ve tüm ülkelerin faiz indirdiği bir dönemde, faiz artıran tek ülke oluruz.

6. https://www.google.com/amp/s/www.hab...356994-haberi/
    İran pandemi döneminde faiz artırdı

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Kiraz, vov gibi araçlara para bağlayanlar , her hafta güncelleme yapıldıkça '' Tüh erken davranmışım '' diyeceklerdir. Bu nedenle ben olsam perşembe PPK toplantısını beklerim. Eğer merkez faizi artırırsa zaten 24 Ağustos pzt. sabahı çok iyi oranlar çıkabilir. Yatırım tavsiyesi olarak değil, kişisel bakış açısı olarak yazılmıştır.
    Ben kirazda guncelin guncelini
    Yaptiriyorum
    Ama wow da olmuyor

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by timarsizsipahi Yazıyı Oku
    Hsbc icin eft limiti var midir ve ucreti nedir acaba?
    Limit 300 k eft ucretini sor
    Premier.olursan ucretsizlik bir gun sonra
    Baslar

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 211/1006 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •