Sayfa 212/1006 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    '' Yaşlı kadın banka kartını bir bankacıya verdi ve ′′500 $ çekmek istiyorum′′ dedi.
    Veznedar ona ′′2,000 $ 'dan az para çekmek için lütfen ATM' yi kullanın" dedi.
    Yaşlı kadın nedenini bilmek istedi...
    Veznedar banka kartını iade etti ve ona, ′′kurallar böyle; başka bir mesele yoksa lütfen ayrılın. Arkanızda uzunca bir kuyruk var" dedi.
    Yaşlı kadın birkaç saniye sessiz kaldı; sonra kartı tekrar veznedara vererek, "sahip olduğum tüm parayı çekmek istiyorum′′ dedi.
    Hesap bakiyesini kontrol ettiğinde veznedar şaşırdı. Başını salladı, eğildi ve saygı ile ona dedi ki: ′′Özür dilerim hanımefendi, hesabınızda 35 milyon dolar var ve bankamızın şu anda bu kadar fazla nakit parası yok. Randevu alıp yarın tekrar gelebilir misiniz?
    Yaşlı kadın, "peki, ne kadarını çekebilirim?" diye sordu.
    Veznedar ona, 250,000 dolara kadar herhangi bir miktar çekebileceğini söyledi. Kadın, "peki, lütfen şimdi 250,000 dolar alayım" dedi. Veznedar parayı saydı ve sonra yaşlı müşterisine çok dostça ve saygılı bir şekilde teslim etti.
    Yaşlı kadın çantasına 500 dolar koydu ve veznedardan 249,500 dolar bakiyesini hesabına geri yatırmasını istedi.
    Yaşlı insanlara zorluk çıkarmayın; onlar bir ömür boyu kafa çalıştırdılar ve deneyim kazandılar. ''

alıntı
    Vay yasli teyze nedeolsa eski toprak

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://www.google.com/amp/s/www.hab...356994-haberi/
    İran pandemi döneminde faiz artırdı
    Yüreğime su serptiniz.
    İyi bari faiz artıran tek ülke olmayacağız.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yüreğime su serptiniz.
    İyi bari faiz artıran tek ülke olmayacağız.
    rica ederim

4.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Ben kirazda guncelin guncelini
    Yaptiriyorum
    Ama wow da olmuyor

Evet sn. cerento, dediğiniz olayı ben de gençken yaptırıyordum ama artık tekaüt olunca kimseye bir şey yaptıramıyorum. )

Fiba butik bir banka olduğundan çok değişik. Her şb. ayrı bir kral. İnternet siteleri çok karışık ve ürkütücü. Örneğin Tefas fonlarını almak ve satmak o kadar zor ki , sinir harbi oluyor. Şubedeki genç kız kardeşimize bir defa rica ederek '' Ben yaşlıyım kızım, beni yormazsan sevinirim. Telefonla işlerimi halledecekseniz çalışalım '' dedim ve işlerimi telefonla hallediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Evet sn. cerento, dediğiniz olayı ben de gençken yaptırıyordum ama artık tekaüt olunca kimseye bir şey yaptıramıyorum. )

Fiba butik bir banka olduğundan çok değişik. Her şb. ayrı bir kral. İnternet siteleri çok karışık ve ürkütücü. Örneğin Tefas fonlarını almak ve satmak o kadar zor ki , sinir harbi oluyor. Şubedeki genç kız kardeşimize bir defa rica ederek '' Ben yaşlıyım kızım, beni yormazsan sevinirim. Telefonla işlerimi halledecekseniz çalışalım '' dedim ve işlerimi telefonla hallediyorum.
    Hocam yasliyim dediniz ben 59 luyum
    Benden buyukmusunuz
    Ben 3 yildir fibayla calisiyorum ve mobil
    Uygulamadan tum tefas fon aliml ve satimlarini yappiyorum bu zamana kadar
    2 kez fonla ilgili sorun oldu ve duzeltildi
    Memnuniyet olcusu %90 diyebilirim
    İstedigim gibi kiraz fon gecislerini yaabiliyorum eft 300 k limit var eft havale
    Ucretsix

6. Fibabank hosgeldin kiraz internet ve
    Mobilden yeni gelene ,% 11.5 yapmis
    Degerlendirilebilir.
    Tutara gore bosta para birakiyor.

7. Burada bunu herkes bilir ukelalik olmasin ama yazayim;

Faiz artis trendinde kisa baglanir, dusus trendinde ise uzun baglanir mevduat.

8.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Burada bunu herkes bilir ukelalik olmasin ama yazayim;

Faiz artis trendinde kisa baglanir, dusus trendinde ise uzun baglanir mevduat.
    https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.3...tTf352xNeyU%3d

Sayfa 212/1006 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •