Sayfa 24/1006 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Ahh shangil ahh
    "سازمان تامین اجتماعی"
    14,800 olmuş hala TL kredi arıyorsun. Tümen kredi al güzel güzel
    Hocam ne takip ediyorsun yaaaa
    Dolarda 150000 den 180000 e geldi zaten
    Hocam shasta almaga para lazim dolarda bozulmaz!
    Canlar gider heyyyy

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Bir sey soracam biraz komik ola bilir
    Banka benim maas bodromu kabul etmiyor kredi icin. Acaba ben dolar bloke edip tl kredi ala bilirmiyim ziraat ten ozellikle? Tecrubesi olan varmi
    nakit karşılıklı her şekilde kredi kullanabilirsiniz.tabi yabancı statüsündeyseniz oturma izninizin/çalışma izninizin süresi dahilinde bu krediyi kullandırtabilir bankalar

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Ahh shangil ahh
    "سازمان تامین اجتماعی"
    14,800 olmuş hala TL kredi arıyorsun. Tümen kredi al güzel güzel
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Hocam ne takip ediyorsun yaaaa
    Dolarda 150000 den 180000 e geldi zaten
    Hocam shasta almaga para lazim dolarda bozulmaz!
    Tümen borcumuz var mecbur takip ediyoruz. Şaka bir yana sana dediğim gibi uluslar arası takıl. İran-Türkiye-Arjantin, Güney Afrika hepsi bir birine benziyor. İçinde olunca sana orası kötü geliyor.

Bu arada Tümen'e zam yapmışsın. 18.000'e an itibariyle istediğin kadar tümeni alıp sana $ ya da TL verebiliriz
    İran'daki "بانک پارسیان" bankada hesabın var ise oradan alırız buradaki hesabına $ ya da TL canın ne isterse yollarız
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    nakit karşılıklı her şekilde kredi kullanabilirsiniz.tabi yabancı statüsündeyseniz oturma izninizin/çalışma izninizin süresi dahilinde bu krediyi kullandırtabilir bankalar
    oturma izinim var tabi 3 yildir burdayim ogrenciyim ama maasim burs olarak geciyor maalesef hocam. kredi kartim var ama onu da o zaman euro olarak bir az para bloke ettim verdiler
    simdi yani diyorsunuz mesela ben 1000 dolar bloke etsem bana kiredi tl olarak vererlermi acaba?
    Canlar gider heyyyy

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Tümen borcumuz var mecbur takip ediyoruz. Şaka bir yana sana dediğim gibi uluslar arası takıl. İran-Türkiye-Arjantin, Güney Afrika hepsi bir birine benziyor. İçinde olunca sana orası kötü geliyor.

Bu arada Tümen'e zam yapmışsın. 18.000'e an itibariyle istediğin kadar tümeni alıp sana $ ya da TL verebiliriz
    İran'daki "بانک پارسیان" bankada hesabın var ise oradan alırız buradaki hesabına $ ya da TL canın ne isterse yollarız
    hocam sen kimsin da!
    ben o bankada 10 yildir hesabim var!
    hocam gercekten iran borsasinda varmisiniz!!?
    siz fiyati nereden ogreniyorsunuz ki! dovizci dostunuz varmi?! sitelere bakmayin o fiyatlar dogru degil!
    sizinle iletisime gecelim ama ben fakir birisiyim hocam ustumde hesap gitmeyin
    Canlar gider heyyyy

6.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    hocam sen kimsin da!
    ben o bankada 10 yildir hesabim var!
    hocam gercekten iran borsasinda varmisiniz!!?
    siz fiyati nereden ogreniyorsunuz ki! dovizci dostunuz varmi?! sitelere bakmayin o fiyatlar dogru degil!
    sizinle iletisime gecelim ama ben fakir birisiyim hocam ustumde hesap gitmeyin
    Bu forumda herkes paradan para kazanmak adına tüm küresel borsalarda, hemen hemen tüm döviz kurlarında işlem yapıyorlar.
    Sen İran sevdiğin için oradaki yatırımlar hakkında şu an haberleşiyor ve iletişimdeyiz farkındaysan
    Döviz fiyatları için çok güzel ekranlar var. Hemen hemen herkes oradan bakar.
    Fiyata zam yapınca fırsat var diye girelim dedim. Gerçek tümen dolar kurunu da yazda senden de öğrenelim

Not: Sitelere bakmak yerine gruplardan da bakabiliriz. 18.000'e sonsuz alıcı var bilgin olsun

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu forumda herkes paradan para kazanmak adına tüm küresel borsalarda, hemen hemen tüm döviz kurlarında işlem yapıyorlar.
    Sen İran sevdiğin için oradaki yatırımlar hakkında şu an haberleşiyor ve iletişimdeyiz farkındaysan
    Döviz fiyatları için çok güzel ekranlar var. Hemen hemen herkes oradan bakar.
    Fiyata zam yapınca fırsat var diye girelim dedim. Gerçek tümen dolar kurunu da yazda senden de öğrenelim

Not: Sitelere bakmak yerine gruplardan da bakabiliriz. 18.000'e sonsuz alıcı var bilgin olsun
    vallahi irani seven yok hocam
    borsasi 5 kat oldu o yuzden biraz adi cikti!
    simdi fiyati irandan turkiyeye 18100 tumene havale ediyorlar.
    hocam tl ye fiyatiniz varmi?
    birde sizin bu tumenle ugrastigiz beni sasirtti aslinde? laleh parkta felan magazaniz varmi tebrizde?
    telegraminiz olsa fiyat linkin atarim. bazarin kalbinden!
    Canlar gider heyyyy

8.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    vallahi irani seven yok hocam
    borsasi 5 kat oldu o yuzden biraz adi cikti!
    simdi fiyati irandan turkiyeye 18100 tumene havale ediyorlar.
    hocam tl ye fiyatiniz varmi?
    birde sizin bu tumenle ugrastigiz beni sasirtti aslinde? laleh parkta felan magazaniz varmi tebrizde?
    İran'ı ya da ülkeler konusunda duygusal bağım olmaz. Tümen ile ilgim paranın değer kaybedecek olmasından kaynaklıdır. Değer kaybedecek para birimlerinden borç alıp değer kazanacaklar üzerinden yatırım yapma fırsatları ile uğraşıyorum. Sevgi anlaşmak değildir

Sadece dediğim gibi bankadan eşya kredisi ya da konut karşılığı borç al ve oradaki borsaya yatır. Faizin ne kadar düşük olduğu sen benden daha iyi bilirsin. Sadece 1 ayda 8.000 tümen olan firma 14.800 oldu. Şimdi de gelirleri artırmak için sigorta primlerini yükseltmiş sağ olsun

Buna benzer ülkeler o kadar fazla ki tüm bunlara gelişmekte olan ülke diyorlar

TL riski bugünkü haberlerden sonra pazar günü kapalı piyasada alınmaz ama ekran fiyatı 2.614 gözüküyor.
    Dolar TL fiyatı da buradan çıkmış oluyor
    New York'taki Central Park daha iyidir

Sayfa 24/1006 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •