Sayfa 580/1006 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. Siyasi yoruma gerek yok. Rakamlar ortada.IMG_20201025_122501.jpg

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    %60-40'tı.
    Ama artık mevduatı arttırmıyorum
    Mevduatın faizini bile fonlara aktarıyorum
    Zamanla yavaş yavaş mevduatı sıfırlarım bu oranlar böyle devam ederse.
    Gerçek enflasyon %30 mevduat net %12,5
    Olacak işmi bu.
    Cuma günü vakıf vade zamanı gelmişti. Bir önceki temdit de 12.80 ile bağlamıştım. Stopaj %5 e düşünce bu kez 12.60 üzerine çıkmadılar. Gidiyorum desem de çıkmadılar. Aslında daha önce gitmiştim. Yeni geldim. Yani yapabileceğimi bildikleri halde nerdeyse buyur git demedikleri kaldı. Millet yine doara yüklenirse hiç şaşırmam. Bahri sadece mevduatçı galiba. Burada mevduat hakkında yazanların çoğunun mevduat ile bir bağlantısı vardır diye düşünüyorum. Dudu hariç iyi haftalar

3.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Cuma günü vakıf vade zamanı gelmişti. Bir önceki temdit de 12.80 ile bağlamıştım. Stopaj %5 e düşünce bu kez 12.60 üzerine çıkmadılar. Gidiyorum desem de çıkmadılar. Aslında daha önce gitmiştim. Yeni geldim. Yani yapabileceğimi bildikleri halde nerdeyse buyur git demedikleri kaldı. Millet yine doara yüklenirse hiç şaşırmam. Bahri sadece mevduatçı galiba. Burada mevduat hakkında yazanların çoğunun mevduat ile bir bağlantısı vardır diye düşünüyorum. Dudu hariç iyi haftalar
    yüzde 40 yeşil soğandayım sadece kendi taşıdığımız portföye göre yorum yapıldığı zaman biraz tepem atıyor hafızam fena sayılmaz bir üyenin daha önce hangi yorumu yaptığını bilirim bir başka başlıkta faizlerin inmesinden memnun olduğunu anlatıp hahahaha derken buraya gelip akıl verildiği zaman şalter atıyor

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    yüzde 40 yeşil soğandayım sadece kendi taşıdığımız portföye göre yorum yapıldığı zaman biraz tepem atıyor hafızam fena sayılmaz bir üyenin daha önce hangi yorumu yaptığını bilirim bir başka başlıkta faizlerin inmesinden memnun olduğunu anlatıp hahahaha derken buraya gelip akıl verildiği zaman şalter atıyor
    Öyle ortamdayız ki insanlar da ne yapacağını şaşırdı. Sakin olmakta fayda var. Zaten ciddi yazan ile öylesine yazmış olmak için yazanlar belli oluyor. Bol kazançlar

5. Bankalar bu gün faiz arttırmazsa Kasım 4 ünden sonra baya arttıracaklar

6. Bankalar herkes den kredi kartı aidatı alıyor ve artık geri iade etmiyor ayrıca maaş müşterilerine bile yapmıyor bir tek emeklilere yapmıyor. Buyrun bankaların halini herkes yalan söylüyor dışarıya durumum iyi havası veriyor.

7. An itibariyle bankalardan ses yok

Sayfa 580/1006 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •