Sayfa 36/1006 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

Kendi olanaklarinizla yasayacaginiz bir bahceli ev yapin.herseyinizi kendiniz uretin.cunku pahalilik artacak.enf artacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,927
     Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Borsaya bak! Sanki krizi yaşayan başka ülke?

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Altin ve dovize gelen vergi, insanlarin evde kalmasi biste dogru kanalize etti sankim parayi...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,927
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Kendi olanaklarinizla yasayacaginiz bir bahceli ev yapin.herseyinizi kendiniz uretin.cunku pahalilik artacak.enf artacak.
    Ayni kanaatteyim...

Ilk amac kendine yetecek kadar bir uretim yapmak olmali..

Syg,

4. Arkadaslar birikimlerimin bir kısmıyla limon bahçesi almıştım. Getirisi çok çok iyi.Ama biraz zahmetli.Akdeniz Bölgesinde tarıma yatırım yapacaklar için avokado bahçesi tavsiye ederim. Bakımı kolay getirisi daha iyi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,927
     Alıntı Originally Posted by Toroslar33 Yazıyı Oku
    Arkadaslar birikimlerimin bir kısmıyla limon bahçesi almıştım. Getirisi çok çok iyi.Ama biraz zahmetli.Akdeniz Bölgesinde tarıma yatırım yapacaklar için avokado bahçesi tavsiye ederim. Bakımı kolay getirisi daha iyi.
    Antalya Kumlucali bir arkadas bir kac yil Istanbul'da aradigini bulamayinca cekti gitti ve Avocado isini inceliyor orada su sira...

Sanirim en az 10 dekar uzerinde deneyecek...

Syg,

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Altin ve dovize gelen vergi, insanlarin evde kalmasi biste dogru kanalize etti sankim parayi...

Syg,
    110 binden 125 bine çıkmasını da biste kanalize olan yerliler sağlamıştı. Sonra verdiler ellerine kağıtları. Tarih tekerrürden ibarettir. Bütün krizler nedense hep borsaların zirve yaptığı zamanlarda çıkıyor. Vardır bir sebebi hikmeti.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,927
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    110 binden 125 bine çıkmasını da biste kanalize olan yerliler sağlamıştı. Sonra verdiler ellerine kağıtları. Tarih tekerrürden ibarettir. Bütün krizler nedense hep borsaların zirve yaptığı zamanlarda çıkıyor. Vardır bir sebebi hikmeti.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bana 1 yil evvel deselerdi yuzyilda bir olan bir pandemi olacak, tum dunya duracak ama senin portfoy buyuklugun hic olmadigi kadar hatta 5 dolar seviyesini bile gececek 1.5 dolar endeks seviyelerinde deselerdi ona h.....r derdim..
    Ama bu gerceklesti..
    Onemli olan iyi kagitlari secip uzerinden hic kalkmamak uzere oturmak...
    Son 10 yildir burada yazdim fayisdan bi sey olmaz, bereketi olmaz, ya kendi isinizi kurun, ya da kurulmus bir ise ortak olun dedim..
    Gun geldi hakarete, gun geldi azara, gun geldi asagilamaya maruz kaldim..
    Paranin adresi bist, barbunun adresi firin dedigimde endeks 85K idi..
    Tekrar ediyorum, fayisdan bi sey olmaz...
    Biraz risk almadan para kazanilmaz.
    Dovlet memuru zihniyeti ile varlik yonetilmez.
    Okumadan, arastirmadan, kendini gelistirmeden, olculebilir riskleri de almadan hic bir sey olmaz.

Syg,

Dolar oran alan varmi bugun?

Sayfa 36/1006 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •