Sayfa 104/1006 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by fukara Yazıyı Oku
    müteahhitlerin cepleri dolsa da hükümet faizleri arttırsa..çünkü müteahhitleri kurtarma hatta zengin etme operasyonları sonuçlanmadan onlar herhangi bir olaya girişmez.

mevduat faizlerini düşür ----> dolara altına kol gibi vergi koy ----> konut kredisi taşıt kredisine düşük faiz koy ----> müteahhit voleyi vurdu
    geçen gün abdüllatif şener müteahhitlere yapıldığı sanılan kıyakların
    aslında bir kişinin maddi çıkarına olduğu aksi taktirde kimse elin oğlu için bu risklere girmez diyordu..

2. taze oranlar

100 k dolar

yapı kredi 0,65
    iş bankası 0,25
    akbank 0,4
    Son düzenleme : blade; 01-07-2020 saat: 13:37.
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    birde binada kat eksiği var kentsel dönüşüme girecek diye 50 yıllık fosilleşmiş daireleri abartı fiyatlara kitlemeye çalışanlar türedi
    onlar hep vardı üstadım son 5-10 yıldır yalnız bina yenilenmiş fiyatı çekiyorlar enayi avında sonuçta müteahitin dönüşüm için daire başına para talep ettiği binalar var oturum alanı daire sayısı kot vs. gibi parametrelere göre.

4. Merhaba arkidişler,
    500 bin ABD Doları üzeri için taptaze aldığım aylık ve günlük vadeli mevduat oranlarını tabloda bulabilirsiniz.
    Hepinize selamlar
    ABD Doları vadeli mevduat oranları.jpg
    Attached Images Attached Images

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    onlar hep vardı üstadım son 5-10 yıldır yalnız bina yenilenmiş fiyatı çekiyorlar enayi avında sonuçta müteahitin dönüşüm için daire başına para talep ettiği binalar var oturum alanı daire sayısı kot vs. gibi parametrelere göre.
    evet vardı ancak faiz indirimi ile şok edici fiyatlar görüyorum 50 yıllık bahçe katı 500k !!

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    evet vardı ancak faiz indirimi ile şok edici fiyatlar görüyorum 50 yıllık bahçe katı 500k !!
    Bahçe katları faizden çok covid-19 nedeniyle çok artmış diyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    Bahçe katları faizden çok covid-19 nedeniyle çok artmış diyorlar.
    Amaç fiyat yükseltmek olduğunda bahanesi hazırdır

8. Garanti Bankası hala dolara faiz vermiyor.Adamlar mevduat azalsın diye uğraşıyor aylardır.Daha fazla beklemem artık gidip kamu bankalarına yatırayım diyorum.En azından piyasadan dolar alırken kendi param olduğunu bilirim

Sayfa 104/1006 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •