Special Days Image
Sayfa 205/1006 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bugün daha bir rekabetçiyiz ihracat rekor kırar
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Arada sırada döviz oran paylaşırsanız çok iyi olur
    En sağlam yastık altı.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. günlükte nzor 10.75 üzeri olan yok galiba ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

İng reklamlari donuyor %11 gunluk diye biliyorum.
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    günlükte nzor 10.75 üzeri olan yok galiba ?
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İng 0.5 daha artış yapmış günlükte, tanışma 11 ama ayrıcaklı devam faizi 10 olmuş, yapmasa ppf geçecektim, sabah bir ekonomist dinledim ppkden politika faizi artışı beklenmiyor dedi 8.25 kalacakmış sadece koridor uygulaması ile bir süre piyasa faizi yükseltiliyor dedi, ne derece haklı çıkacak bilmiyorum ama 12 üstü faizleri görüyorsak 400 baz artış yapıldı nerdeyse büyük sürpriz yine bizim mb sağı solu belli olmuyor emir almadan iş yapmadıkları için faiz artışı yapmasalar kimse şaşırmaz sanırım.

6. Türkiye yüksek faizle hep yaşamıştır ama yüksek kurla yaşayamayaz iktidar büyük kumar oynuyor döviz tutmadan yatağa girmeyin,en azından 1/3-1/4 sigorta niyetine tutmak lazım

Alıntı Originally Posted by pronto Yazıyı Oku
    İng reklamlari donuyor %11 gunluk diye biliyorum.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanıltıcı reklam yapıyorlar 9+2 herkes 750 lira harcamak zorunda değil.

8.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    İng 0.5 daha artış yapmış günlükte, tanışma 11 ama ayrıcaklı devam faizi 10 olmuş, yapmasa ppf geçecektim, sabah bir ekonomist dinledim ppkden politika faizi artışı beklenmiyor dedi 8.25 kalacakmış sadece koridor uygulaması ile bir süre piyasa faizi yükseltiliyor dedi, ne derece haklı çıkacak bilmiyorum ama 12 üstü faizleri görüyorsak 400 baz artış yapıldı nerdeyse büyük sürpriz yine bizim mb sağı solu belli olmuyor emir almadan iş yapmadıkları için faiz artışı yapmasalar kimse şaşırmaz sanırım.
    https://twitter.com/NesliKoroglu/sta...014973444?s=19
    Bırak faiz artışını bu sene faiz indirimi bekleyen muazzam beyinler var tahminlere bak hizaya gel

Sayfa 205/1006 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •