Sayfa 865/1006 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

Pasif gibi butik bankaların müşterileri ana akım bankalara göre nispeten daha yüksek finansal okur yazarlılık oranlarına sahip. Son PPK'dan bu yana takındıkları tavrı tabi ki bu müşteri kitlesi kabul etmeyecekti. Pazartesi nzor portföyümün %80'ni çekmiştim, bir süre nzora dönmeyi de düşünmüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Geçen indirim de uzun yapanlar vardı bu sefer ikilem de kalacağız.
    aktif rasyo ne kadar fark eder faizlerde acaba ? stopaj 1.5 puan etki ediyor yaklasik.yani 16.50 (5 stpj) 18 (15stpj)in verdigi faizi veriyor ..ben sahsen 183 gunluk dusunuyordum %3 stopajli...lakin bu aktif rasyo isi bozdu.. 90 li yillarda piyasa faiz oranları %80 %90 larda iken mb bu oranla fonlamiyordu.tas catlasin %60 tı.nereden ve nasil farkediyordu acaba...

3.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    Kusura bakma dün yazamadım , az derken 330 k , özel bankacılıktan bu oranları bu günlerde rahat alırsınız

dün yeni üyelerden biri yazmış 16 üzeri yok diye

az yazarım kısa yazarım ama asla sallama oran yazmadım , eskiler bilir

bu arada vakıf milyon üstüne 16,5 veriyor ama sıkı pazarlık ile

tavsiyem aralık ayında yeni yıla iyi oranlar alarak girmeniz , yani uzun bağlamayın bu aralar

aktif konusuna gelince MT bizden dertli ver yansın ediyor üst yönetimlerine
    16.25 verdiler 1m üzeri

4.  Alıntı Originally Posted by MfA Yazıyı Oku
    Pasif gibi butik bankaların müşterileri ana akım bankalara göre nispeten daha yüksek finansal okur yazarlılık oranlarına sahip. Son PPK'dan bu yana takındıkları tavrı tabi ki bu müşteri kitlesi kabul etmeyecekti. Pazartesi nzor portföyümün %80'ni çekmiştim, bir süre nzora dönmeyi de düşünmüyorum.
    siz eskiden ara ara televizyona çıkıyordunuz ... uzun senelerdir medyada yoksunuz
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5. nurol

+600K

%17 MK

32gün.

ytd.

syg,

6.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Teb 15.5 da uykuya yatti tik yok

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dün teb deki parayı aktardım. hesabınızı kapatmayın yakın zamanda mesaj ile yeni oran bildireceğiz dediler. Bir hazırlık var herhalde
    Yatırım tavsiyesi değil, kişisel düşünceleri içerir.

7. ing turuncu ekstra 16 olmuş
    Yatırım tavsiyesi değil, kişisel düşünceleri içerir.

8. Aralıkta 90 gün mevduat yapsan (spopaj indirimi uzatılmazsa) kalan 2 aydaki oran yine yüzde 5 mi olur?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 865/1006 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •