Sayfa 453/1006 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    En fazla 5 gün sonra n kolayda oran artar mı diye düşünüyorsunuz?
    Bu sitede haberleriyle doğru bilgileri vermeye çalıştım dün sabah saat 9,30 da bana aktifbank izmir şube müdürü bu gün düzeltilecek dedi ayrıca mt ile görüştüm o da yetmedi merkezi aradım hepsi bu gün sabah düzeltilecek dedi bende sizlere haber verdim olmayınca acayip bozuldum bende 12,60 dan 500k 7500 açıkta kalacak şekilde bağladım beni bu gün merkezden 2 kere aradılar fakat ne zaman düzeltecekler süre vermediler şimdilik bildiklerim bu dur tahminimce 3-5 güne düzeltecekler çünkü çok fazla ayrılan varmış.

2.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bu sitede haberleriyle doğru bilgileri vermeye çalıştım dün sabah saat 9,30 da bana aktifbank izmir şube müdürü bu gün düzeltilecek dedi ayrıca mt ile görüştüm o da yetmedi merkezi aradım hepsi bu gün sabah düzeltilecek dedi bende sizlere haber verdim olmayınca acayip bozuldum bende 12,60 dan 500k 7500 açıkta kalacak şekilde bağladım beni bu gün merkezden 2 kere aradılar fakat ne zaman düzeltecekler süre vermediler şimdilik bildiklerim bu dur tahminimce 3-5 güne düzeltecekler çünkü çok fazla ayrılan varmış.
    Hocam niye bozuluyorsunuz. Bozulmanıza gerek yok. Yanlış bilgi verenler utansın. Sizinle bir alakası yok.

3-5 güne düzeltecekler durumu muhtemelen mevzuat güncellemesi için baskı yapacaklar şeklinde gibi anlıyorum.

Şu an yaptığınız işlemin nkolay karşılığı %13.87...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Aynı aldatma sanatı valörlülerde de görmeye başlanmıştır. Lütfen mevduat bağlarken bugün valörlü olmasına dikkat edelim.
    Eğer yarın valörlü olarak 32 gün bağlarsak elde edilen faiz oranında ve miktarında yaklaşık %3 kayıp oluyor.
    Bilginize
    Emekli annemin küçücük mevduat hesabını banka bir gün bir gün öteleyerek açmış hep çok uzun süre sonra farkettim. Normali bu sanıyordu.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam niye bozuluyorsunuz. Bozulmanıza gerek yok. Yanlış bilgi verenler utansın. Sizinle bir alakası yok.

3-5 güne düzeltecekler durumu muhtemelen mevzuat güncellemesi için baskı yapacaklar şeklinde gibi anlıyorum.

Şu an yaptığınız işlemin nkolay karşılığı %13.87...
    Teşekkür ederim sağolun

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bende aynı şekilde kızdığım için geçici başka yere geçtim.
    Şubeden ücretsiz EFT yapabilirsiniz

6. Dün bende bana atanmış mt ile görüştüm Berna hanım.bıgün için oranlar yükselecek demişti. Zaten bir süredir nazlılar. Bizde para isteyene kayarız olur biter çok ta fifi yani

7.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bana da aynı bilgileri vermişlerdi kendileri kaybetti, ama güncelleme mutlaka olacak böyle kalmaz.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. Enpara msj attı 12,65 veriyorlarmış bana mantıklı gelmedi ama ilgilenen düşünebilir.

Sayfa 453/1006 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •