Sayfa 308/1006 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by alpermete Yazıyı Oku
    Burgan Dijital internet sitesinden de bakabiliyorsunuz.

Ek 25790
    Şubeler bu oranı vermiyor bildiğim kadarıyla da onun için sordum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Alternatif bank vov hesap 12 yazıyor ama dün televizyonda ek faizle birlikte 13 e varan faiz diye reklam yaptı sitesine girdim ben bir şey göremedim konuyu duyan var mı.

3.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Alternatif bank vov hesap 12 yazıyor ama dün televizyonda ek faizle birlikte 13 e varan faiz diye reklam yaptı sitesine girdim ben bir şey göremedim konuyu duyan var mı.
    Ek olarak fatura ödeme talimatı, kredi kartı, sigorta ve Kredili Mevduat Hesabı (Ekstra Hesap) ürünlerini kullanarak her biri için 25 baz puan alınabiliyor. Bana saçma geldi. Tıpkı boşta para bırak yüksek faiz vereyim gibi...

Kaynak
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Ek olarak fatura ödeme talimatı, kredi kartı, sigorta ve Kredili Mevduat Hesabı (Ekstra Hesap) ürünlerini kullanarak her biri için 25 baz puan alınabiliyor. Bana saçma geldi. Tıpkı boşta para bırak yüksek faiz vereyim gibi...

Kaynak
    Çok teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku

Kaynak
    boşta 100k bırak %15 faiz oranını kaçırma

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku

Kaynak
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Alternatif bank vov hesap 12 yazıyor ama dün televizyonda ek faizle birlikte 13 e varan faiz diye reklam yaptı sitesine girdim ben bir şey göremedim konuyu duyan var mı.
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by Bloom44 Yazıyı Oku
    boşta 100k bırak %15 faiz oranını kaçırma
    Paçal getiri %13 ve üzeri ise değerlendiririz. Finansal hesap yapamayanları çelmeye yönelik gibi geliyor...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. Finansbank Günlükte 12.40 veriyor,
    Ancak paranın 7.500 lirasını boşta bırakıyor,
    250.000 Tl de 32 günlük hesaplarsanız faiz 12 ye düşüyor.
    İnsanlar da 12.40 aldığını sanıyor.
    bu sistem bana eni konu, ulu orta
    "Çakallık" gibi geliyor.

8. sermayenin 1/10 oranında İlk dolara geçişim 6 tl dan 6.6 a çıktığında zirveden alarak oldu. 6.85 lik baraj çökünce 6.98 den ikinci 3/10 lik oranla alım yaptım. Daha sonra kalan 4/10 için 7.20 den birkaç kez almaya çalıştım. Başaramadım.

Şimdi bakıyorum da 4/10 luk payım en yüksek olan nkaloyda bile kalmış olsaydı 23 bin lira daha az param olacaktı.

MB nın faizi ani yüksek oranda artırırım şeklindeki tek silahı ile bu seyiyelere geldik.

Ancak TL de akşam rahat uyuyamıyorum.

Hükümet enflasyon garantili değil ama, DOLAR ENDEXLİ stopajsız uzun vadeli enstrüman çıkarmadığı sürece fazi 13 olmuş 16 olmuş hiçbir işe yaramaz.

İnsanlar 2 yıl önce yüzde 24 + enflasyon garantili faizde bile dolarlarını bozdurmadı.

Üstelik o dönemde Covid yoktu ve turizm geliri rekor seviye idi.

Hükümetin ekonomiyi kurtarma politikası deyince aklıma hep hocanın dikenli telle keçi yünü elde etme projesi geliyor nedense.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 308/1006 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •