Sayfa 33/53 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 423 madde; 257 - 264 arası.

Konu: TKFEN Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by byrm Yazıyı Oku
    sırf biz ucuz hisse alalım diye yabancı satıyor maksat k.y kazansın...
    Bak bu olabilir bunu tuttum 😉😉

2. yabancı satarken ziraat.vakıf.halk alıyor.yabancı yokken kagıda yukarı hareket gelicekken de kamu bankaları satıyor.ne düşsün. ne çıksın istiyor birileri.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Yabancı sürekli karı artan ve düzenli temettü veren aynı zamanda büyüyen şirketi kolay kolay satmaz ama Mırat emmim bunlara bişey yaptı galiba. Yabancı katakülli mi gördü, güvensizliğe mi düştü bilinmez ama Mırat emmim bu oyunu kuran kişi ise ona karşı planlarınıda geçen yıldan yapmıştır. Atıyorum kötü bilanço açıklayayım, yabancı satsın bende xxx fiyattan hisseleri toplayayım gibi.....

4.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Yabancı sürekli karı artan ve düzenli temettü veren aynı zamanda büyüyen şirketi kolay kolay satmaz ama Mırat emmim bunlara bişey yaptı galiba. Yabancı katakülli mi gördü, güvensizliğe mi düştü bilinmez ama Mırat emmim bu oyunu kuran kişi ise ona karşı planlarınıda geçen yıldan yapmıştır. Atıyorum kötü bilanço açıklayayım, yabancı satsın bende xxx fiyattan hisseleri toplayayım gibi.....
    yüzde 50,1 i yakalayan bu hissede yönetim kurulu başkanı ataması dahil kafasına göre her şekilde at oynatabilrmi bu kagıtta?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by byrm Yazıyı Oku
    yabancı satarken ziraat.vakıf.halk alıyor.yabancı yokken kagıda yukarı hareket gelicekken de kamu bankaları satıyor.ne düşsün. ne çıksın istiyor birileri.
    Demekki pere kazanmak istemiyorlar yada gözleri henüz doymadı daha çok ve ucuz hisse istiyorlar. Bu kamu bankaları ne için alıyor oda belli değil, Varlık fonu CFS için mi alır yoksam birileri Libya alacagının peşinde mi bilinmez...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by byrm Yazıyı Oku
    yüzde 50,1 i yakalayan bu hissede yönetim kurulu başkanı ataması dahil kafasına göre her şekilde at oynatabilrmi bu kagıtta?
    Aynen öyle Ortak. Altın hisse, a-b grubu, ayrıcalıklı hisse filan yok. senin her bir hissen ile patron Mıratın bir hissesi eşit haklara sahip, bastır parayı al şirketi....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    3 liradan aldıkları 25-30 milyon lotu 27 lerde bile satmamalarının sebebide o.....her hisse altın degerinde, 2 ailede %45 pay var ve hayırsız ablanın hisselerine mecburlar.

8. Toplam 370 mn lot hisse var. Tam yarısı 185 mn lot eder. 185 mn + 1 lotu olan Şirketi ele geçirir. 185 mn u siz aranızda ayarlayın 1 lot da benden.

Sayfa 33/53 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •