Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 54 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Yurt disi fx firmasi

1.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Neden turkiye forex firmalara minimum 50 bin tl istiyorlar?
    Kaybeden oranı çok yüksek olduğu için önlem amaçlı böyle bir karar alındı. Ayrıca VİOP'u biraz daha cazip kılıp yatırımcıyı VİOP'a çekmek de bir diğer sebep olarak düşünülebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Neden turkiye forex firmalara minimum 50 bin tl istiyorlar?
    Birtane akilli bakan dolarda ki yukselisi forex yatirimcisina bagladi ondan....o zaman dolar 3 tl de idi...guya forex cazipligini yitirdi ama dolar 7 tl leri gordu....haksiz yere yurt disi araci kurumlari zengin ediyoruz....bence bir an once gercek dunyaya donulmeli forex yatirimcisi yurt icine donmeli....benim ne isim var cinde....

3.  Alıntı Originally Posted by Stoxx50 Yazıyı Oku
    Kaybeden oranı çok yüksek olduğu için önlem amaçlı böyle bir karar alındı. Ayrıca VİOP'u biraz daha cazip kılıp yatırımcıyı VİOP'a çekmek de bir diğer sebep olarak düşünülebilir.
    kaybeden heryerde kaybediyor zaten..

4. bu gidişle kriptoparalar en popüler fonlama yöntemi olabilir

5. bana göre küçük miktarlarla da para kazanabiliriz. fakar kaldıraç oranları da çok büyük olmamalı. geçen bir şirketin kaldıraç oranlarına baktım. 1:2000 miş. çok ilginç

6. 1:2000 kaldıraç ile batarsın

7. Merhaba. Aranızda RAMM'ı kullanan var mı? https://www.youtube.com/watch?v=uZWOhhUfBKQ&t=173s burada izledim. fakat güvenlir olup olmadığına dair bilgim yok. var mı bilen

8.  Alıntı Originally Posted by Selim Çinar Yazıyı Oku
    bu gidişle kriptoparalar en popüler fonlama yöntemi olabilir
    kriptoparalara pek güvenmiyorum. sanal bir para

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •