Sayfa 36/45 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Hisse_ trade

alfabetik sıraya göre

BRISA
    BSOKE
    BOSSA
    DGATE
    EUKYO
    EUYO
    NUGYO
    VERTU

ve,

ULKER
    AEFES devam...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ENDEKS_ direnç 116.000 bin üzeri tutunabilmesi olumlu... bana göre tabii
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    983
    Seçmece mi bunlar hocam içinden çürük çıkar mı ? Bide hocam AEFES den elde edilen gelir caiz mi ? Kağıtları böyle şeylere göre yorumlayan twitir üstadları var Biraz da felsefe yapalım dedim
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    alfabetik sıraya göre

BRISA
    BSOKE
    BOSSA
    DGATE
    EUKYO
    EUYO
    NUGYO
    VERTU

ve,

ULKER
    AEFES devam...
    SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Seçmece mi bunlar hocam içinden çürük çıkar mı ? Bide hocam AEFES den elde edilen gelir caiz mi ? Kağıtları böyle şeylere göre yorumlayan twitir üstadları var Biraz da felsefe yapalım dedim

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    seçmemi değilmi? ona bir şey diyemem çünkü içinde birşeyim olmadığı için rakamları inceleyerek önüme geleni yazdım.. bunun birde kalite kontrolü var. onuda artık parayı basan yapacak.. AEFES evet okuyorum yazılanları ama, beni depoya versinler bedava çalışırım diyenlerde var

youtub a teknik analiz eğitimi diye girdim bakıyım diye.. ne kadar iyi insanlar var yaa.. nasıl gayret ediyorlar millet öğrensin diye. düşünün bir kere milyarların döndüğü bir oyunun şifrelerini veriyorlar. gelde hayran olma.. şöyle bir iyi insan olamadım gitti

twıtırda ustaları okuyorum hatta takibe aldım.. maaşallah ne ustalar var takipci sayısımı? öf öf öffff.. kağıt yönü bariz yukarı çevirmiş zarar kesilecek rakam vererek ellerinden kağıdı rahatca alsınlar diye tahta yapıcısına yardımcı oluyorlar. maşşşalah...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    selamlar iyi pazarlar endeks için olumlumuyuz haftaya
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    selamlar iyi pazarlar endeks için olumlumuyuz haftaya
    oyunu tahmin yaparak değerlendirmek yerine gerçeği görerek değerlendirmek gerekir. endeks 116 bin üzerine atıp tutunması halinde evet önümüzdeki günler için bile olumlu görebiliriz

Sayfa 36/45 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •