Sayfa 12/45 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Hisse_ trade

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    endeks düşüncemi bir daha yazayımda harp olur darp olur kimseye zarartımız olmasın.

direnç ilk etapta 109.600 ve 112.000 yukarda böyle bir boşluk var. ama hep söylediğim gibi direkt alacakları gibi, direkt almayıp yanıltma amacı ile satış bile gösterebilirler. bunuda hesap etmeli insan
    yaptığım yorumları güncelleyerek kritik yapmıyorum ama...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bugün iki tane hissemi (mesela yani tavan görünce bende tavana fırladım gerçekten çok zevkli oluyor ama...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

genel olarak piyasa düşüncem yukarı olmasına rağmen yarın yine oyundan oyuna geçerek çok yorarlar diye tahmin ediyorum. yani lay lay lom yaparak yükselteceklerini düşünmüyorum. bunlar insana ağız,tatı ile ekmek yedirmezler baya bir terletirler..

doğrumu yapıyorum yanlışmı yapıyorum bilmiyorum ama, ben yine düşüncemi paylaşmaya devam edeceğim. bu spk kafama takılıyorda değil.. düşünüyorum benim takipcim yok, özel grubum yok, parayla pulla zaten işimiz yok, birde üstüne üslük sürekli uyarıyorum. ayrıca tahrik edici teşfik edici mesajlar atmıyorum.. artık bununda üzerine insanlar hala kendi inisiyatifini kullanmadan hareket ederlerse yapacak bir şey yok.. devam yani

DOCO_ 366.10 destek dikkate alınarak değerlendirilebilecek bir kağıt olduğunu düşünüyorum.

o kadar.. hani ben düşünüyorum diye dillere pelesenk olmuş bir söz vardı, aynen öyle işte BEN DÜŞÜNÜYORUM

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    genel olarak piyasa düşüncem yukarı olmasına rağmen yarın yine oyundan oyuna geçerek çok yorarlar diye tahmin ediyorum. yani lay lay lom yaparak yükselteceklerini düşünmüyorum. bunlar insana ağız,tatı ile ekmek yedirmezler baya bir terletirler..
    Yani yedirirlerse de burnundan fiti fitil çıkartırlar diyorsunuz.Ağa sofrası sanki.Bu arada kolay gelsin Sn.karar-anı.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Yani yedirirlerse de burnundan fiti fitil çıkartırlar diyorsunuz.Ağa sofrası sanki.Bu arada kolay gelsin Sn.karar-anı.
    benim mesai yeni başlıyor... erken uyuyup böyle işte gece baykuş gibi kalkıp oturuyorum. evet aynen çünkü karşımızda daha aklımıza bile gelmeyecek teknolojiyi kullanarak dünyayı parmağında oynatan bir grup var. eyvallah sağolun

oyun bu işte al, ver,.. yoksa debelen dur aynı kağıt üzerinde.. bazende çamurda debelenilir oda var bu işte.. kazın ayağı hep aynı olmaz

Sayfa 12/45 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •