Sayfa 14/45 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Hisse_ trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    RYGYO_ kağıtlarda yükselme kararını ve zamanını tahta yapıcısı belirler. biz ancak yön tahmininde bulunabiliriz.. hani bazıları kumarın içinede sokuyorlarya onu.. bende deyim bari KISMET
    RYGYO bu sene hintli spekulatörlerin operasyonuna maruz kalmıştı. Bir Avukat BUNU BELGELERİYLE SOSYAL MEDYADA YAYIMLADI.

Hisseyi 1.00 altında toplayıp, 10 ÜZERİNDE SATMIŞ.

OPERASYON GEÇİRMİŞ hastanın normale dönmesi uzun zaman alıyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    RYGYO bu sene hintli spekulatörlerin operasyonuna maruz kalmıştı. Bir Avukat BUNU BELGELERİYLE SOSYAL MEDYADA YAYIMLADI.

Hisseyi 1.00 altında toplayıp, 10 ÜZERİNDE SATMIŞ.

OPERASYON GEÇİRMİŞ hastanın normale dönmesi uzun zaman alıyor.
    doğrudur ama ben hiç bakmıyorum öyle şeylere. rakamlarla ilgileniyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
    geçen sene fonet ve odaş tekniğini beğenmiştiniz. 2 si de harika prim yaptı
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    geçen sene fonet ve odaş tekniğini beğenmiştiniz. 2 si de harika prim yaptı
    ben her gün değişik kağıt yazıyorum ama bunu kimseye önermek için değil. oyalanıyorum işte. evet çok kağıt gitti ama bilinmezki onun için en mantıklısı görerek oynamak olduğunu düşünüyorum ben. aslında güzel oyunda insan oyuna kendi hakim olmalı
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

TKFEN__

VESTL__

dikkat çekmek amacı ile yapılan bir paylaşımdır. daha iyi hisseler bulmanız dileği ile

xu100 dirençler ilk etapta 111403... ve 111.815

uzun yolculuklarda bazen çay molası, ihtiyaç molası, verirler.. bizde biraz mola verelim

RYGYO
    TKFEN
    VESTEL
    ilave olarak,
    KRDMB
    dursun bakalım. bunlar benim gerçekten yönü yukarı olarak düşündüğüm hisseler

borsanın yükselişine sağlam bir sermaye yi sağlam bir hisse üzerinde tutarak değerlendirmek istiyorum düşünen varsa ben AKBNK öneririm. çünkü 5.41 den yukarı fişeklemiş ve kapanış itibarı ile çok fazla primli sayılmaz bence. ama eğer güzel bir para kazanmayı hedefliyorsanız, %10 gibi bir zararı göze almalısınız. çünkü 5.41 destek kırılması durumunda kağıt bozulacaktır. bu görüntüye göre bir sıkıntı yok.. yok yana yatacakmışta, yok çamura batacakmışta, gibi masal dinlemektense olayı bu şekilde değerlendirmek daha akıllıca olur. yazmaktan biraz, biraz, sıkılmaya başladığım için son önerimi yazayım istedim. evet şu yukarı bu aşağı diye yazıp çiziyoruz ama öyle ağaç gibi dikilerek oyun olmaz. bunun alacak yeri veri var, satacak yeri var, varda var yani.. sayfalara bakıyorum ortalık yarış alanına dönmüş. nasıl olsa yazmaya para almıyorlar. rüzgar ne taraftan eserse dön babam dön

Sayfa 14/45 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •