Sayfa 2/45 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Hisse_ trade

GUSGR_ iyi gidiyor direnç 3.32_ 3.37 geçilirse yeni zirve arayışına girecek
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

yükseliş adayı çok kağıt var.. oyunun zevkide kalmadı. malum ben hisseci değilim. sopa gibi oturmaktansa diyorum ama...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GUSGR_ yeni zirveler arayacak okunupta dirençler es geçilirse gözleri tamir ettireceksin.. hep öyle oluyor çünkü insan işine geleni görüyor, duyuyor..

dün kırmızı kartı yedim. bugün bir kırmızı kart daha yersem kendiliğimden havlu atarım yemem diyorum ama bakalım.. aslında oyun içinde enaz yirmi defa hareket olan bir hissede oturupta ahkam kesmek akıllı adam işi değil bence.. yatırım danışmanları yapıyor bunu ama ama adamların çıkarları var. kurumlarının reklamını yapıyorlar, kendi reklamlarını yapıyorlar. çünkü en kötüsü kitap satıyorlar. birde tabii ofislerine kahve içmeye davet ediyorlar eee.. diğerleri ne yapıyorlar.. boşboğazlık benimkiside aynen boşboğazlık ama harbi boşboğazlık

dün ekotürkte ahmet mergen izledinizmi? endeks yorumu yaparken 98 bin dedi 94 bin dedi ama hiiç 1.06 binden demedi kulağınımı çektiler ne olduysa çünkü 106 bin yolu ayanaçık kabak gibi duruyor

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    piyasada prof analistlerin yolundan giderek, herkes gibi bende endeks yazıyorum ama düşünecek olursak onlarca kağıt tavan, onlarca kağıt taban, olan bir oyunda bence laf ola torba dola gibi bir şey bu.. gerçi alıp tutarak kazanmak isteyenlerin işine gelebilir ama oda insanın şansını denemek istemesinden başka bir şey değil.. halbuki insan kendi kağıdını takip etmesi daha mantıklı.. endekse güvenerek bu saatten sonra atı alan üsküdarı geçmişken yürümeyen kağıt yürümez. endeks isterse göğe yükselsin
    endeks 106 bin beklentim hala devam ediyor ama sayfa başlığının hisse trade olmasının nedeni atı alan üsküdarı geçmiş olabilmesindendir. hisseler o kadar primliki bana göre artık bu satten sonra kumar oynanmak istenmiyorsa alıp tutmak yerine trade ederek sağlam oynanması gerekiyor. daha yukarlara gidemezmi denirse elbette gidebilir ama buna bir kişi garanti verebilirmi? veremez tabiki.. ama tepeden aşağı bir yuvarlanmaya başlanırsa kimsenin ne kolu kalır nede kanadı.. hisseler aşırı pahalı çünkü.. şimdi çok insan tabeladaki gaplı açılışları görünce üç beş çekirdek gibi geliyor bunu tahmin ediyorum ama kazın ayağı öyle değil...

havlu gelmiştir dediğim gibi oyun içinde en az yirmi hareket yapan bir hisseyi tek hareketle başarmak mümkün değil. çünkü işim değil.. evet zevkine vakit geçsin diye yazıyordum ama oyununda bir zevki olmalı.. boşboğazlığa gerek yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    GUSGR_ iyi gidiyor direnç 3.32_ 3.37 geçilirse yeni zirve arayışına girecek
    GUSGR_ yeni zirveler arayacak okunupta dirençler es geçilirse gözleri tamir ettireceksin.. hep öyle oluyor çünkü insan işine geleni görüyor, duyuyor..

Burada yazıp çizerek eğlenmek herkesin hakkı.

Eğlen.

Ama açık açık hisse adı verme.

Milleti de salak yerine koyma.

Sayfa 2/45 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •