Sayfa 22/45 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Hisse_ trade

Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    orta vadeli bakalım üstadım.. yorumlarınız güzel..
    bu işlerin sorumluluğunu bildiğim için benim tavsiye vermek gibi bir amacım yok ama.. sonuçta alemin yenisi değilim. siz orta vade düşünebilirsiniz.. mümkün olduğu kadar zarar vermemeye özen göstererek eğlendim işte.. artık endeks buda önemli çünkü
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

KOZAL_ akıbeti KRDMB olması dileği ile
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

doğum sancıları

zıp zıp zıplayarak kağıt paylaşan birinin aslında oyunla uzaktan yakından alakası olmadığı, veya bir hainlik amacı ile yaptığını az çok anlamışsınızdır sanırım. velhasıl gerçekten kağıt taşıyan biri, veya kağıda giren birisi asla kağıdını paylaşmaz... hele birde peşinde onbinlerce takipcisi varsa kağıdı meletirler

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ENDEKS_ belki alıcıları silkelemek isteyebilirler ama, bence yön yukarı hatta bugünkü hareketlerin yeni alım dalgası başlangıcı olduğunu düşünüyorum.. daha doğrusu düşünüyorum demeyimde rakamlar öyle söylüyor. benim rakamlar yani.. siz kendi pencerenizden bakın. boş verin başkalarını. klavyem var yazıyorum işte
    benim mesai başladı ne yapsam ne etsem ne yazsam diye düşünürken, son mevzuu endeks olduğuna göre çarşamba gün endeks için neler söylemişim bakıyım dedim. hemde piyasa güldür güldür satarken.. hemde sizin büyük büyük üstadlarınız ıvırıp kıvırırken ama gerçekten çok mutlu oldum. hisse yazarken bu kadar net olamıyordum çünkü o zamanda sanki tavsiye vermiş gibi olurdu.. ama yine söylüyorum asla kimseye tavsiye vermem. ayıp olur çünkü ben elemanmıyım onu ancak amerikayı kendisinin keşfettiğini sanan daha henüz okkalı bir tokat yememiş hayal aleminde yaşayan bir üstad"mız yapabilir.. sonuç olarak eğleniyorum işte.. kanıtmı? varant yazdım, viop yazdım, hatta sayfa bile açmıştım. endeeksi etkileyebileceğini düşünerek sayfasını açarak sadece garan yazmıştım.. böyle böyle eğleniyorum işte daha başka nasıl kanıtlayayım.. neyse hikayelerden bir demet sundum. yeni hikayelerde buluşmak üzere

şimdi değişik değişik enstürmanlar yazdım diye sanki her şeyi biliyorum algısısı oluşmasın diye, açıklayayımda her şey net olsun.. ben olayı sadece rakamları dikkate alarak değerlendirdiğim için, üzerinde viop yazmış varant yazmış hisse yazmış altın yazmış gümüş yazmış o yazmış bu yazmış hiç bir önemi yok.. hatta bir çok oyunun kurallarını dahi bilmem.. tamammı? anlaştıkmı? anlaşıldımmı

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Çarşı pazar karıştı hocam. Twitirda hissecilere ceza yağdı. Bide patronlara kesseler iyi olurdu...
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ne garip bir alem. dünya"nın sadece kendi etrafında dönen üstad"lar var... vereceksin gaz"ı vereceksin gaz"ı
    SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Çarşı pazar karıştı hocam. Twitirda hissecilere ceza yağdı. Bide patronlara kesseler iyi olurdu...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    valla o işlerden anlamıyorum. yazılmalımı, neden yazılmalı, bilmiyorum.. neyse boş ver sen o işleri vkgyo ne yaptın.. baya silkelediler ama.. bunu görünce aklıma RYGYO geldi onuda baya silkelemişlerdi ama dönüp dolaşıp kürkcü tükanına geri dönmüştü

Sayfa 22/45 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •