Sayfa 28/45 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Hisse_ trade

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    BRSAN doğurdu gibi %6 . VKGYO da bir hareketlilik olur mu hocam ? Kamu ihale kanunundan da muaf tutuldu. Bunun anlamı elindeki taşınmazları iş merkezlerini arsaları el altından ben verdim gitti olduda bitti maşallah deyip yandaşlara satış yapmak mı yoksa kanal istanbul mu hocam? Garip bir hisse...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasıl yüzde %6?.. bu kağıt 10.90 dan gelen bir yükselişi vardı 12.10 gördü bugün.. günü yakın olduğu için doğuracağını biliyordum haber işlerinden anlamam. teknik önde gider, haber arkadan gelir mantığı ile yazdım bugüne kadar ama,VKGYO kağıt fena değil.. bi bozulmada yok.. artık hisse işi benim için bittiği için yazabilirim.. siz neye sayarsanız sayın.. bu kağıt benim elimde olsaydı varya ateş dansı yaptırırdım ben buna
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ZOMBİ ŞİRKETLER__Zombi şirketler büyük heveslerle kurulup, zaman içerisinden fiilen iflas eden ama kağıt üstünde yaşamaya devam eden şirketler olarak ifade ediliyor

ekranlarda gördüğümüz ünlü prof analist"lerin, her hisse üzerine yorum yapmayarak pas geçmeleri ve sürekli büyük hisseler üzerinde durmaları ZOMBİ şirketler okuduktan sonra kafamın zonglamasına neden oldu...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    994
    " artık hisse işi benim için bitti demişsiniz." Hocam endeksde düzeltme beklediğiniz için nakite mi geçtiniz bir süreliğine ?
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    nasıl yüzde %6?.. bu kağıt 10.90 dan gelen bir yükselişi vardı 12.10 gördü bugün.. günü yakın olduğu için doğuracağını biliyordum haber işlerinden anlamam. teknik önde gider, haber arkadan gelir mantığı ile yazdım bugüne kadar ama,VKGYO kağıt fena değil.. bi bozulmada yok.. artık hisse işi benim için bittiği için yazabilirim.. siz neye sayarsanız sayın.. bu kağıt benim elimde olsaydı varya ateş dansı yaptırırdım ben buna

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    " artık hisse işi benim için bitti demişsiniz." Hocam endeksde düzeltme beklediğiniz için nakite mi geçtiniz bir süreliğine ?

hisse on yıldır ilgilenmediğimi başlarda bir kaç defa yazmıştım.. ben varant"cıyım.. bu vade geçsin bakalım diye boşlukta hisse yazdım.. endeks görüşümü bir kaç gün önce bana göre ilk etapta 121. bin diye yazmıştım. hatta okuduğum bir kaç mesajdan sonra gaz"a gelerek biraz yüksekten konuşmuştum

hisselere ne kadar yansır onu bilemem ama, piyasa günü düzeltmeler yaparak kapatabilir.. aldı işte alacağını yolu bir kez daha açtı

piyasa derken garan baz alarak günü düzeltmelerle kapatırız demiştim.. daha erken ama bakalım iyi demişmiyim biraz makara biraz takara tukara böyle bir yer işte buralar.. e birazda ciddi olduğumuz zamanlar oluyor tabii

nasıl? biraz iyi demişim değilmi neyse birazda siz deyin ama hep söylüyorum endeks cambaza baktan başka birşey değil.. laf olsun diye yazıyoruz işte...

endeks yürüyüncemi kafa kağıtlar yürür, kafa kağıtlar yürüyüncemi endeks yürür.. tavukmu yumurtadan çıkar, yumurtamı tavuktan çıkar, gibi oldu ama siz çıkan yere bakın

Sayfa 28/45 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •