Sayfa 3/45 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Hisse_ trade

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Burada yazıp çizerek eğlenmek herkesin hakkı.

Eğlen.

Ama açık açık hisse adı verme.

Milleti de salak yerine koyma.
    ben bir insana borsada acemi diye, tecrübesiz diye, böyle bir yakıştırma yapmam. çünkü çok kaliteli kariyer sahibi insanlarında olabileceğini tahmin edecek kadar düşünebilen biriyim.. ama imzamdaki yazılanı, başlığımda yazılanı okuyupta böyle bir suçlama yaparak ayıp ediyosun
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GARAN_ ne kadar özel nedenlerinden dolayı endeksten zaman ayrışıyorsa, yinede garan, garan yani.. ben garan"ın 7.47 desteğini çok önemsiyordum şu anki görüntüye göre ikinci tehlike sinyalini görmeden tutunmaya başladı.. araya girecek bayram tatilinden dolayı kafalarda soru işareti bırakarak seansı kapatmak isteyebilirler.. daha ne söyleyim
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

piyasa düşüncemi garan desteğini dikkate alarak yorumladım ama, piyasadan ayrışarak hareket eden hisselerde olabilir.

bayram tatilinde köprü ve oto yollar ücretsizmiş. bu harbiden insanları aptal yerine koymaktan başka bir şey değil. insanlar bu kadar aptal yerine konmaya nasıl bu kadar tahammül edebiliyorlar, nasıl bir kafadır bu! yok canım.. ne kafası gaz ocağı başıdır o

genel olarak endeksi GARAN"a göre yorumladığımı yazmıştım ama aceba özel nedenlerinden dolayı endeksten ayrışabilirmi diye kafamda soru işareti olmaya başladı. evet GARAN 7.47 desteğin kırılması kağıtta sorunların devam edeceğini gösterir ama endekse ne kadar etki eder bu? insan olmaz, olmaz, diye düşünebiliyor.. birbirlerinden çok ayrıştılar çünkü adeta iki ucu moklu değnek oldu

ben bu adamın videolarını gerçekten beğenerek izliyorum

https://youtu.be/kGQxBbgmsQ4

sayfa başlığını hisse trade olarak açmamdan dolayı bir anda böyle bir şeyden vazgeçip ıvır zıvır şeyler yazarak devam etmenin doğru olmadığını düşündüğüm için kendi aklıma, kendi tarzıma göre, kesinlikle tavsiyede bulunmadan dikkat çekmek amacı ile akşamdan tesbit ettiğim hisseleri yazarak devam edeceğim. ama bu hep söylediğim gibi ne bir öneri nede bir tavsiye olacaktır. zaten olamazda çünkü burda kimse danışman değil dolayısıyla bende değilim. isabetli öngörülerim olduğu zamanlarda olabilir, yanıldığım zamanlarda olabilir. bunun için eğer birisi çıkıpta bakın böyle öngürüde bulunmuştunuz böyle oldu derse, hiç kusura bakmayın niye senin beynin yokmu salak!mısında başkasının aklı ile yaşıyorsun derim. bu alemde bu tür yazışmalar butür öngörüler hobi olmuş herkes yazıyor. yoksa tanımadığı görmediği bilmediği birisi kazanacak diye yırtınacak birisin olacağını tahmin bile edemiyorum...

aslında seans içinde hareketlere göre yazmayı düşünüyordum. çünkü her hissenin bir alım noktası var ona göre yazayım dedim ama, günahınıda sevabınıda herkes kendi yaşasın diye dikkat çekerek incelensin diye paylaşıyorum.

CCOLA_ kağıdın son gün hareketi benim hoşuma gitti. hatta hareketlerini devam ettirebileceğini düşündüğüm bir hisse..sabah nasıl bir açılış yapar bunu tahmin edemeyiz ama, eksi bir açılış bile yapmış olsa bana göre alım için değerlendirilebir.

Sayfa 3/45 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •