Sayfa 34/45 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Hisse_ trade

yine lafı tükettik ne olacaksa böyle.. hani şu bloomberg te orda burda nefes almadan konuşuyorlarya, okuyum bir yerden anlatıyım bi kaç hikaye diyorum ama ne diyorlar hiç anlamıyorumki anasına satayım.. dur bakalım birazdan bloobrg başlayacak biraz kopya çekeyim bari
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Merhaba herkese endeks bir süredir yükseliyor
    Geçen sene mayıs ayında endeks kar satışları ile 85.000 civarına gelmişti o süreçte corona vs yoktu. Bu sene bu kar satışları hangi seviyelerden gelebilir? Yoksa endeks de yeni rekorlar mı gündemde. Son günlerde endeksde hergün 10 hisse tavan oluyor ve hisseler primli. Bu noktada tecrübe devreye giriyor. Bankalar prim yapmadan bir düzeltme gelir mi? Soruyu uzatmadan sizce endeksde hedef ne? Satma zamanı yaklaştı mı?

Alıntı Originally Posted by Flebl Yazıyı Oku
    Merhaba herkese endeks bir süredir yükseliyor
    Geçen sene mayıs ayında endeks kar satışları ile 85.000 civarına gelmişti o süreçte corona vs yoktu. Bu sene bu kar satışları hangi seviyelerden gelebilir? Yoksa endeks de yeni rekorlar mı gündemde. Son günlerde endeksde hergün 10 hisse tavan oluyor ve hisseler primli. Bu noktada tecrübe devreye giriyor. Bankalar prim yapmadan bir düzeltme gelir mi? Soruyu uzatmadan sizce endeksde hedef ne? Satma zamanı yaklaştı mı?
    onu rakamlar söyleyecek. direnç 117.415.. buda köroğlu destanı oldu ama..üstad lara bi sorun bakalım. belkide bana öyle geliyordur
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

blomberg i dinledim. çook bilgilendim çoook.. yok yav nerde ben bu kadar lafı bir araya getirip konuşacağım

şeyy... bunlarda endeks için çok olumlu konuştular. yarın endeks yükseliş hareketlerini pas geçip biraz soluklanabilirler. hep böyle oluyor çünkü

hani piyasada sağ omuz, sol omuz, falan diye konuşuyorlarya benim aklıma hemen abdallar geliyor omuzu düşük derizde... anlayan varmıki aceba burda. yaa davul çalıyorlaya bunlarınkide davul çalmaktan başka birşey değil. kafa beyin koymayıp patlatıyorlar

ENDEKS_ daha öncedende yazmıştım ama hatırlatayım istedim.. ilk etapta 117.415 burası geçilmeli ve 118.570 buralar geçildikce sizde adım adım yürüyeceksiniz.. 120 olurmuş 130 olurmuş olabilir ama en doğrusu tahmini olarak değilde görerek işlem yapmaktır.. şimdi bunu niye hatırlattım.. çünkü piyasa profları net olarak bu rakamları vermiyorlar.. 117 geçilirse 118 geçilirse şuralara kadar giderse buralara kadar gelirse gibi yuvarlak rakamlarla konuşuyorlar.. haa bide şu var belkide prof prof diyerek çok büyütüyoruz. işin hikaye kısmında bir numaralar onda şüphe yok ama iş rakamlara gelince ne durumdalar ben bunu net olarak hiç göremedim çünkü bende takip ediyorum.. hemde analist olarak en ünlülerini.. valla ne yalan söyleyim akşam twıtırdan birine direnç olarak bunlar veriliyor ne dersiniz dedim.. cevap vermeden başlık komple silindi

OSTIM_ budamı düşük yaptı? ulan ne sakar insanlar düşürmeden bişeyi yerine koymuyorlar
    Son düzenleme : karar_anı; 03-07-2020 saat: 12:27.

başta bankalar olmak üzere kafa kağıtlarının sıkıntılı bir gün yaşayabileceğini söyleyebilirdik ama onlar çok tecrübeliler gerek yok dedik.. ama bunu endeks direncini geçemedi diye değilde başka bir pencereden izleyerek yapabilirdik. hangi penceremi? o.ooo penceremi yok

Sayfa 34/45 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •