Sayfa 35/45 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Hisse_ trade

harkes satarken sen alacaksın derler bizim köyde ama... hemde seç beğen yaparak alırmışız
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endeks 117.415 direnç köroğlu destanı oldu diyerek kaç defa yazdım.. ama maalesef hemşo bile geçemezse ne olur dedi.. ne olurmuş gülüyorum ama soruda yanlıştı cevapta yanlıştı. hemde bu duvar yıkılmazsa altında kalırız derken... gerçi hisselerde bi sorun yokta büyük kağıtlarda vadeli filan oynayan olabilir diye yazıyorum.. bizim eşekler gölgede
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

akşam blomberg izleyenler, sabah aracı kurum rapru dnleyenler, olayın gerçek yüzünü görmüştür sanırım. hiiç kendinizi avutmayın kimse sizin hayrınıza bir şey söylemez. eğer bugünkü durumu görüpte hala haber dinleyerek, yorumcu izleyerek, birşeyler kaparım diye düşünürse kendine yazık eder. hele hikaye anlatmaları yokmu geçin o işleri. borsa oynuyoruz burda yani kumar. bunun tek kuralı var destek ver direnç gerisi hikaye.. heleki tahmin yapmak falan bomboş işler.. körün taşı bazen denk geliyor...

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    blomberg i dinledim. çook bilgilendim çoook.. yok yav nerde ben bu kadar lafı bir araya getirip konuşacağım

şeyy... bunlarda endeks için çok olumlu konuştular. yarın endeks yükseliş hareketlerini pas geçip biraz soluklanabilirler. hep böyle oluyor çünkü
    aslında ben bu mesajı bir şeye dikkat çekmek için alıntılıyorum. yarın ters köşeyiz diye yazacaktımda hala yükseliş beklentim devam ettiği için dedim sanal hareket bunlar milletin kafasını karıştırmayım diye yarın dinlendirebilirler yazmayı uygun bulmuştum.. doğruyu söylemek gerekirse bu kadar satışta beklemiyordum. üç aşağı beş yukarı hareket çekerler günü normal bir şekilde satıcılı kapatırlar diye düşünüyordum ama işte insan isabetli tahmin yapabileceği kadar, yanılabiliyorda.. sonuç: şeyy.. dediğim şeyi ifade etmeye çalıştım

işler iyi gidiyorya.. bizde yevmiyeli eleman gibi olduk. yaz işte kafana göre bizi rahatsız etme der gibisiniz.. kırk günden fazladır yazıyorum. bu işlerin bide karşılığı olur en azından insan bırakın teşekkür etmeyi allah belanı versin der bari neyse aydın havası yapalım...

6. Olasiliklar icinde gorunse de cizdigin portrenin netligi surekli teyit edildi.bilgine ve kalemine tesekkurler...👍

7. Sn. Karar anı bir kaç gündür takip ediyorum sizi. Söylediklerinizde net bir şey var. Eğer bir kişi bu 'borsa oyunu'nu doğru oynamak istiyorsa önce doğru oynamayı öğrenecek. İster buna teknik deyin ister disiplin sonuçta kişinin sonu ayı ile yatağa giren misali olmasın. Sözün özü önce bu işi doğru öğrenelim sonra kimseye gerek kalmadan para gelir.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    kesinlikle kimseye tavsiye vermek, öneri sunmak, hisse yorumu yapmak, gibi maksadım asla yoktur. zevkine oylanmak, vakit geçirmek, için yazıp çizerek eğlenmeyi düşünüyorum.. buda benim kararım kimseyi ilgilendirmez.. herkes kararını kendisi vermelidir. minareyi çalan kılıfını hazırlar..
    sayfayı açtığımda düşündüğüm gibi kimseyle diyaloğa girmeden ciddi, ciddi, tahmini öngörülerde bulunarak kendi halimde eğlenmek istiyorum.. yanılırım, yanıltılırım, her şey olabilir. tahmin olacaktır bu çünkü kusura bakmayın... bu oyunda inisiyatif oyuncunun kendisinde olmalı, bastığı yeri görmeli, nerde duracak, nerde kaçacak, nerde alacak, bilmeli.. yazılan iki satır olumlu mesaj"a güvenip alıp satarak kazanılacak bir oyun değil çünkü. bu kadar basite alınmamasını tavsiye ederim..
    Son düzenleme : karar_anı; 04-07-2020 saat: 09:52.

Sayfa 35/45 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •