Sayfa 37/45 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Hisse_ trade

piyasa profları ile uzun süredir olaya aynı pencereden baktığımı düşünyürdum ama bugün yorumlanan bir kaç grafikten sonra siyah ve beyaz kadar farklı olduğumu gördüm. hemde kesin olarak... bunlar ya bilinçli olarak, yada bilinçsiz bir şekilde sağ kalaklarını sol elle gösteriyorlar... ama bu ben sağ kulağımı sağ elle gösteriyorum demek değil.. prof olduklarına göre doğrusu o demekki...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

gitti ağalar beyler paşalar, kellere körlere kaldı köşeler bu işin sonu nereye varacak bilmiyorum... almanya sınırında bitmeseydi bari
    https://www.youtube.com/watch?v=WiffmvKp1kg
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

hiç haberim yoktu üç gün önce dandik hisselerden birisi hakkın rahmetine kavuşmuş (batmış)... başka ne diyeyim.. lafın bittiği yer . ama ZOMBI hisseler diye uyarı yaptığımı hatırlıyorum.. domates alır gibi hisse alma araştır!

bastığımız yeri göre göre direnç 118.570 çin malı değildir

taktik: eğerki şirketin tapusunu almayı düşünüyorsanız, oturun belki otobüs gelir.. kazancı gördüğün yerde vur tekmeyi gitsin oyunu bu... kıtlıktamı kaldık yer gök kağıt...

eğer dandik kağıtlarda işlem yapılıyorsa kazanç görüldüğü yerde tepesine çakılmalı.. hem böylece kucağsa düşülmemiş olur.. böyle kağıtların hedefi falan olmaz.. cuma gün iflas bayrağını çeken "metal" üstelik bide tavan kapatmış günü.. ama sağlam güvenilir kağıtta böyle fişek gibi hareketler beklenmez. sağlam oynamak sağlam kağıtlarla olur.. o kadarda ucuz bir oyun değil.. ama maaşallah büyük ustalar bu nedir yenirmi içilirmi demeden önüne gelene hedef veriyorlar.. hele birini okudum. adamın dünyalar kadar takipcisi var. borsa iyi gidiyorya, aman bi gırışıyor, aman bi kasılıyor valla billa direnç bilmiyor.. alacan eline kırılmaz bi odun yenmi yemenmi... ama piyasa çok yardımcı oluyor. ezbere gidiyorlar bakalım nereye kadar gideceklerse.. inşallah sono almanya sınırında bitmez

şimdi böyle yazıyorum diye yanlış anlayanlar mıtlaka vardır bunu tahmin ediyorum ama gerçekten böylelerine gıcık oluyorum.. hele akşam bir video izledim.. üç kişilermiş eğitim veriyorlar ama kesinlikle bunu para için falan yapmıyorlarmış.. insanlart öğrensin yem olmasın diye yapıyorlarmış.. üç beş kuruş bişeyler alıyorlar ama bunu sanırım hatıra olsun diye çerçeveletmek için alıyorlar üçüde dünyalıklarını çoktan yapmışlar çünkü ihtiyaçları yokmuş böyle şeylere ama şunu unutmayın içi boş bir tane mesaj yazmadım

ben eşeği gölgeye çektiğim için bişeyler karalayım dedim. ama bunlar gerçekten ciddiye alınacak şeyler.. bakın bir örnek vereceğim.. harun kahraman seversiniz sevmezsiniz tanırsınız tanımazsınız ama bu piyasada gerçek anlamda milyonlarla oynayan bir oyuncu.. lafa"a gelince tonlarca var onlar başka.. ilginç bişey anatayım. ben harunu yıllar öncesinden bir siteden tanıyorum o beni hatırlamaz çünkü o zamanki nickmi bende hatırlamıyorum çünkü.. harun varya on onbeş bin liralık varant alıp satarken kumar bu diye oynamıyordu.. yıllar geçti aradan harun milyoner olmuş.. ama gerçekten olmuş palavra falan değil. adam elli yüz bin lirayı çekirdek gibi harcıyor şimdi.. helal olsun hem cesaretli hemde kafası çalışan biriymiş.. sayfasında hikayesini anlattığı için söylüyorum.. yani onun bunun peşinde koşarak başarmamış bu işi.. biraz ağır olyor ama borsada kaybeden şöyledir böyledir diye bişeyler yazıyor devamlı.. ben o derecede değilde borsada kafası çalışan adam kaybetmez diyorum.. böyle işte hikayelerden bir demet sundum

Sayfa 37/45 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •