Sayfa 38/45 İlkİlk ... 283637383940 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Hisse_ trade

ENDEKS_ bugün hareketlere tahmini olarak baktığımız zaman bende dahil müthiş bir yükseliş bunun ardı gelir deriz.. ama 118.570 gibi önünde geçilemeden kapanan bir gerçek var.. bunu niye yazıyorum? borsada olmaz olamaz diye bir engel yoktur. kararı borsa yapıcısı verir.. biz sadece hareketlere göre teknik olarak tesbitte bulunabiliriz. bunu genel olarak yazıyorum değilse benimde daha yükseliriz ümidim varda borsa işte anasına satayım. anamın adı döndü bende döndüm deyiverir.. laylaylom yaparak oynanacak bir oyun değil..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

böyle dönemde, böyle bir günde, eğer biri çıkarda ben bildim ben buldum diye hoplayıp zıplarsa görmemişin oğlu olmuşta çekmiş çükünü koparmış derler
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ben bu borsadan hiç bir şey anlamadım.. bu günden sonra seansı görmeden, adım adım yürümeden, bence yazmanın bir anlamı yok... en iyisi herşeyi tadında bırakmak.. nerde çarkıt, çurkut, kağıt var almış başını gidiyor, dana gibi kağıtlar oturuyor.. benim sayım suyum yok ne olduğu belli değil resmen kumar bu.. piyasada çokta yeni oyuncu var. kaş yapalım derken göz çıkarmayalım
    Son düzenleme : karar_anı; 06-07-2020 saat: 21:01.

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ENDEKS_ bugün hareketlere tahmini olarak baktığımız zaman bende dahil müthiş bir yükseliş bunun ardı gelir deriz.. ama 118.570 gibi önünde geçilemeden kapanan bir gerçek var.. bunu niye yazıyorum? borsada olmaz olamaz diye bir engel yoktur. kararı borsa yapıcısı verir.. biz sadece hareketlere göre teknik olarak tesbitte bulunabiliriz. bunu genel olarak yazıyorum değilse benimde daha yükseliriz ümidim varda borsa işte anasına satayım. anamın adı döndü bende döndüm deyiverir.. laylaylom yaparak oynanacak bir oyun değil..
    Endeks yükselirken yerinden kıpırdamıyan (bizim) senetler,Döndünün döne döne şarkısına oynamak için herkesden önce iştahlı kalkarsa çok kötü olur.Belli olmaz ozamanda kıpırdamazlar belki

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Endeks yükselirken yerinden kıpırdamıyan (bizim) senetler,Döndünün döne döne şarkısına oynamak için herkesden önce iştahlı kalkarsa çok kötü olur.Belli olmaz ozamanda kıpırdamazlar belki
    borsa inanılmayacak derecede yükselebilirde ben olaki diye akşamdan yazılacak tek mesajın zarar verebileceğini düşündüğüm için böyle bir karar verdim.. çünkü yazdığım hissenin arkasına düşmüyorum. değilse sarsıntıları görebilirizde

6. Slm hocam nasılsın çıkmayan kagıt kalmadı hocam.nereye kadar gider bu durum birazda korkmaya başladım.bi kaç kagıttan çıktım.biraz kenara çekilip izlemekmi lazım yoksa endeks devam edermi.bir yorum rica edeyim.

Alıntı Originally Posted by soner3535 Yazıyı Oku
    Slm hocam nasılsın çıkmayan kagıt kalmadı hocam.nereye kadar gider bu durum birazda korkmaya başladım.bi kaç kagıttan çıktım.biraz kenara çekilip izlemekmi lazım yoksa endeks devam edermi.bir yorum rica edeyim.
    ben arada cesaret versin diye endeks yazıyorum ama hisse bazında düşünmek lazım. kim ne alıyor kim ne satıyor bilmiyorumki yorum yapayım. aslında endeksi hiç dikkate almadan pekala hisse dikkate alınarakta alınıp satılabilir. yani endekste ciddi bir bozulma durumunda hisse sağlam olmayacak. ama bakıyorum hisselerde hiç bozulma yok. burda yapılacak olay evet yan kağıtlar hareketli bunu bende görüyorum ama yinede eli yüzü düzgün kağıt olmalı. duyuyosunuz biri gümledi. bu endişemi ben sana önceden söylemiştim

direnç kırıldı hadi binin uçuyoruz, destek kırıldı hadi inin çöküyoruz diye bir kural yok... önce alışveriş sonra fiş terlemeden ayak ayak üstüne atarak kazanç yok... heleki hikaye dinleyerek hiç yok...

Sayfa 38/45 İlkİlk ... 283637383940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •