Sayfa 39/45 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Hisse_ trade

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ben arada cesaret versin diye endeks yazıyorum ama hisse bazında düşünmek lazım. kim ne alıyor kim ne satıyor bilmiyorumki yorum yapayım. aslında endeksi hiç dikkate almadan pekala hisse dikkate alınarakta alınıp satılabilir. yani endekste ciddi bir bozulma durumunda hisse sağlam olmayacak. ama bakıyorum hisselerde hiç bozulma yok. burda yapılacak olay evet yan kağıtlar hareketli bunu bende görüyorum ama yinede eli yüzü düzgün kağıt olmalı. duyuyosunuz biri gümledi. bu endişemi ben sana önceden söylemiştim
    farkındayım hocam daha önce uyarmıştınız allahtan öle bir kagıda denk gelmedik.ama hocam genelede bakarsan hep bu tarz kagıtlar prim yapıyor.endeks kagıtları çok nadir yükseliş insan ister istemez bu tarz kagıtlara kayıyor.borsada biraz şans bilgi ve en önemli cesaret işi diye düşünüyorum.belkide yanılıyorum...

Alıntı Originally Posted by soner3535 Yazıyı Oku
    farkındayım hocam daha önce uyarmıştınız allahtan öle bir kagıda denk gelmedik.ama hocam genelede bakarsan hep bu tarz kagıtlar prim yapıyor.endeks kagıtları çok nadir yükseliş insan ister istemez bu tarz kagıtlara kayıyor.borsada biraz şans bilgi ve en önemli cesaret işi diye düşünüyorum.belkide yanılıyorum...
    cesaret, şans, ben böyle sözlere pek itibar etmem ama bilgi tabiki baş tacı
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bilgi önde gider.. şans, cesaret, arkadan gelir...

hani teknik önde gider, haber arkadan gelir diye bir söz varya..

imzamı değiştirecem
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

sağlam kağıtlar saman altından götürüyor

beklenti demeyim bu söz bana hayal gibi geliyor ama, endekste harita 121.580 gösteriyor.. sonrasımı? sonrasında bakılır.. hele şurayı bi geçelim bakalım fazla zıplamaya gerek yok.. çok zıplayanlar şimdi mesleklerini icra ediyorlar

https://www.youtube.com/watch?v=tIY1yhB3xYg

xu030 endeksi direncini geçmesi bana xu100 121.580 yolu açıktır mesajı verdi. desteklemesi önemliydi tabiki.. ama bana göre tabii... sizinde kendinize göre bir fikriniz olmalı. klavyesi olan yazıyor işte... aha benimde var bi tane.. hem kendi yazanından şeyden aldım yaa... nereyi orasııı.. bit pazarı tamam hatırladım şimdi

otobüs beklerken sıkılmayı diye aklıma geldi yazıyorum işte hani insanlarda alıp tutarak kazanmak gibi bir algı oluşturulmuşya... aslında bu tamamen şansa oynamaktan başka bir şey değldir.. ama kurna oyuncu yakaldığı yerde hiç gözünün yaşına bakmaz çakar geçer. çünkü günlük hiç göze görünmeyen miktalar aylık damlaya damlaya ne hale geliyor bir hesap edin bakalım.. otobüs beklemekmi, sürümden kazanmakmı? geç, geç, geç, sana demiyorum hemen alınma... piyasayı konuşuyorum. senin daha çok ekmek yemen lazım oraya gelmek için... nasrettin hoca fıkrası gibi oldu çocuğu peşinen dövdük

hani dağda bayırda tek başına otururken çöple orayı burayı karıştırırsınya, benimkiside öyle bir şey işte.. üzerine birazda konuşuyorum

https://www.youtube.com/watch?v=y942dsYA4X8

Sayfa 39/45 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •