Sayfa 41/45 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Hisse_ trade

ZOREN_ başka bir yerde yorumlandığı için görüp örnek vereyim istedim. yüzeysel olarak bakıldığı zaman yön banko yukarı. ama bi salmaya başlarsa bide o var. onun için ben böyle grafiği olan kağıtları kumar olarak görüyorum.. almak için çok geç kalınmış çünkü. kağıtların alternatifi olmasa tamam olabilir ama çok alternatif var. niye titreye titreye izlenilsinki
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bizim önceden çarkıt lar debelenip duruyor ama, nasıl olsa alan almıştır satan satmıştır diye yazıyorum.. DGATE.. bu bi halt edecekte kağıt ******.. kelle kağıtlarmı? fena değil dimdik duruyorlar hiç olmazsa
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

biraz laflayım bari akşam liste yaparken nthol eksi 3.5 eksi kapanmasına, zoren örnek verirken çok geç kalınmış bana göre kumar olur derken, ardından tavan kapatan algyo yazmamdan dolayı sarhoşmu yazıyor ne dememişsinizdir umarım ne yaparsın herkesin bi popi" si var işte

ENDEKS_ dirençler

120.561

120.791

121.242

121.464

121.580_ yok öyle götürü bak hiç hak yiyormuyum gramına kadar yazdım...

sayfayı açtığım endeks yüz binden itibaren hiç geri vites yapmadan 121.580 kendi tepeme kadar getirdik sayılır.. yeter bu kadar.. artık bundan sonra herkes kendi göbeğini kendi kesmeli diyorum. aman yanlış anlaşılmasın lafın gelişi işte.. birazda şu tarafa takılacağım.. ama hisse endeks falan yazmayacağım. yazsam burda yazarım. kafama göre bi kaynak bulurum herhalde. herkese bol şanslar

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ZOREN_ başka bir yerde yorumlandığı için görüp örnek vereyim istedim. yüzeysel olarak bakıldığı zaman yön banko yukarı. ama bi salmaya başlarsa bide o var. onun için ben böyle grafiği olan kağıtları kumar olarak görüyorum.. almak için çok geç kalınmış çünkü. kağıtların alternatifi olmasa tamam olabilir ama çok alternatif var. niye titreye titreye izlenilsinki
    özellikle örnek olarak verdiğim bu kağıda dikkat çekerek her yönü yukarı gösteren kağıda güvenilmeyeceğine dikkat çekmek istedim. bana göre belkide şuana kadar bakış açınızı değiştirmek bağbında yaptığım yorumların en faydalı olanı buydu..
    tekrar bol şanslar herkese

şimdi içinden mırıldananlar oluyordur bunu tahmin ediyorum ama varsa yanlış düşünüyor çünkü ne yazarken nede yazmayı bırakmaya karar verirken kesinlikle yanlış yaptığımı düşünmüyorum.. piyasada öyle bir algı oluşmuşki.. tecrübeli biri yazar bende alıp satıp kazanırım.. ne öyle bir oyun var.nede amacı insanlara hizmet etmek olan bir oyuncu. olmasıda mümkün değil.. ama sıra maymunluğa gelince ooo.. ağaçlarda her türlüsünü bulursunuz... sonuç olarak: bu oyunun olmazsa olmazı, önce insanın kendi aklını kullanması ve inisiyatif kendi elinde bulundurmasıdır.. gerisi yıllardır dinlenen hikayelerden başka bir şey değildir
    Son düzenleme : karar_anı; 09-07-2020 saat: 13:05.

sayfayı sil baştan yapıp açılış ayarlarına dönerek hisse tavsiyesi vermeden, hisse yorumu yapmadan, sadece kafama göre yazmayı düşündüm. çünkü yok böyle birşey.. göstere, göstere, ne alıyorlar ne satıyorlar çünkü.. her harekette maç anlatır gibi pozisyon kovalamak lazım. böyleleri varmıdır? var tabiki olmaz olurmu hiç. istemediğiniz kadar hemde.. valla ben onlar kadar iyi bir insan değilim. çünkü arkamda bıraktığım uzun yıllar buna izin vermiyor. arayan belasınıda bulur mevlasınıda... neyse sade"de gelelim. hani dün seans sonlarında gelen tepki alımları varya.. bana göre tırışkadandı. çünkü ben hala satışların sonlandığına inanmıyorum. ama ge,gel, yapıp bir süre yukarı gösterebilirler ve müşteri tamalandığında dereden aşağı yuvarlarlar diye tahmin ediyorum. piyasada onlarca analist tersini düşünürken bende böyle düşünüyorum. borsa alemi böyle bir yer. kimisi düşecek diye, kimisi yükselecek, diye öngörüde bulunarak yazıyor konuşuyor. durum bu... hadi bol şanslar

Sayfa 41/45 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •