Sayfa 43/45 İlkİlk ... 334142434445 SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Hisse_ trade

ENDEKS_ bana göre 116 bin kilit rakamdır. olası geri çekilme durumunda üzerinde kalındığı sürece bekleti devam eder. ancak kırılması durumunda yine bacaklar titremeye başlayacaktır.

endekse bakınca gıcık sıkıcı bir piyasa ama, hisselerde dikkatli takip eden için ufak tefekte olsa trade imkanı var. deveden deve kazanılmaz. fazla tamahkar olmamak lazım

biraz sallayalım sıradan bir hisse ile terse yatmadan dans edilebilirmi? bence edilir.. ufukta yükseliş varsa kaymaklı kadayıf bile yenir.. ufukta diyorum çünkü yükseliş kararını borsa yapıcısı verir.. sen hop otur hop kalk boşa çırpınırsın. neyse.. mesela yani
    maçın sonucu sahada belli oluyor. biz burada meydan boş diye sallıyoruz işte...

sosyal medyada orda burda takipci toplamanın mantığı ne diye hep düşürdüm. üstelik bide onun bunun ağzının kokusunu çekme pahasına... meğerse maksat başka imiş ama hakediyor millet. azcık düşün empati yap sanki dert seninde gaile"si onlarımı aldı. ama spk yine almış eline satırı doğruyor. maddi olarak ne kadar ceza verildi bilmiyorum ama baya bir kişiye işlem yasağı getirilmiş. bulurlar yine bir yolunu kaşınıp aranan çok çünkü...

perşembe cuma gün gelen satışlarda bakıyorumda genelde pek beklentisi olmayan kağıtlar satışların etkisinde kalmış ama, sağlam güçlü kağıtlara bakıyorum ufak tefek çiziklerle atlatmış. piyasa millete baya bir gaz verdi kimsenin sağlam çürük gözü görmeden hırsla saldırıyor. bu günkü amerika kapanışıda buna destek oldu. yani ben güçlü şirketler tercih edilmesini öneririm. güçlü hangisi zayıf hangisi demeye gerek yok sanırım. sabancı ile samancı"yı ayıracak zeka herkesde vardır herhalde... örnek olarak yani

aman yanlış anlaşılmasın. ben hisse almak düşünülüyorsa onlar satış durumunda pek darbe görmüyor diye demiştim. değilse piyasaya çok gaz verdiler. ters köşe bile yapabilirler borsa bu.. olamaz diye bir şey yok.. alım düşünülüyorsa mesela sağlam olarak AKSA tercih edilebilir. çünkü iki günlük sert satışta 6.96 destek yapıp ağzını yukarı çevirmiş. bu desteğe yaslanılabilir. bide 6.90 var burasıda kırılırsa artık bir şeylerin ters gittiğini kabul etmek lazım

bugün biraz detaylıca yazdım çünkü falanca hisse yükselir diye düşünüyorum deyip kenara çekilerek akşam bakın nasıl bildim diye hava atılacak bir oyun değil. çünkü yükselecek kağıdı adam milletin elinden almak için panik satış bile verebiliyor. ee.. dayanabilecekmisin buna? bence çoğu atıp kaçıyor sonrada ben böyle şansın diye başlıyor hayıflanmaya.. velhasıl AKSA 6.90 kırılmadan sopa ile gelselerde hiç yerimden kıpırdamam... mesela yani

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    biraz sallayalım sıradan bir hisse ile terse yatmadan dans edilebilirmi? bence edilir.. ufukta yükseliş varsa kaymaklı kadayıf bile yenir.. ufukta diyorum çünkü yükseliş kararını borsa yapıcısı verir.. sen hop otur hop kalk boşa çırpınırsın. neyse.. mesela yani
    maçın sonucu sahada belli oluyor. biz burada meydan boş diye sallıyoruz işte...
    Üstad Kaymak falan derken bi hisseye atıf mı var acaba.😂😂.takipcinizim siz hep yazın inşallah

Sayfa 43/45 İlkİlk ... 334142434445 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •