Sayfa 44/45 İlkİlk ... 3442434445 SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Hisse_ trade

Alıntı Originally Posted by xnon Yazıyı Oku
    Üstad Kaymak falan derken bi hisseye atıf mı var acaba.😂😂.takipcinizim siz hep yazın inşallah
    yok hayır hiç bir hisseye atıf ta bulunmadım. öylesine sallamıştım işte sallamadım aslındada öyle olsun

ENDEKS_ çok iyi gidiyor. bence bugün sıkıntış yaşanacağını düşünmüyorum. ancak ufak tefek düzeltmeler olabilir bununda hisselerde etkili olacağını sanmıyorum

işler iyiye gitmeye başladıya.. hafta içindeki sert satışlar sonrası yok ortalamanın üzerindeydi, yok orayı kırmamıştı, yok burayı kırmamıştı diye herkes kendine pay çıkartmaya başladı.. nasıl kırılmamış.. bal gibide kırdılar hemde bilinçli bir şekilde kırdırdılar ve bunu herkes yedi ( başta ben) farkında iseniz bir çoğunun dilinin altında endeks 110 bin yuvarlanıyordu. bu rakam işte o kırılmadı diye salladıkları desteğin yankısıydı. ama bu görüntüye göre bence geçti o hikaye.. tabii endeks önündeki ilk tepe noktası 121.580 dolaylarında tekrar gündeme gelebilir

ekotürk te halil buhur izliyormusunuz? kendi anlayışına göre iyi niyetli bir şekilde anlatıyor ama benim dikkatimi çeken nokta çok heyecanlı ekrana ilk defamı çıkıyor nedir

"EKOTÜRK TV" bloomberg tv izlemeyi alışkanlık haline getirenler izleyebilirler. çünkü iyi niyetli bir şekilde saf"ca yayın yapılıyor.. akıl vermiş gibi olmayayımda mesela yani

6. Son sözü ustalar söylermiş,bekliyoruz.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Son sözü ustalar söylermiş,bekliyoruz.
    yok canım o kadarda değil... ama düşüncemde değişen birşey olmadı. bi sıkıntı yaşanmadı çünkü. ee.. tabii öyle kolayca ekmek yedirmyip terletiyorlar biraz

sadece endeks yorumlamak üzere yeni sayfamız. işler iyi giderken hisse tadından yenmiyor ama öküz ölünce

https://www.hisse.net/topluluk/showt...31#post4601431

Sayfa 44/45 İlkİlk ... 3442434445 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •