Sayfa 7/45 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Hisse_ trade

diğer topiklerdeki kavgaları gürültüleri görünce borsaya yeni giren tecrübesiz arkadaşların dikkatini çekmek için hatırlatmak istedim. burası tecrübeli tecrübesiz her oyuncunun düşüncelerini paylaştığı ve bu düşüncelerinden dolayı sorumlu tutulamayacağı bir alem. sizde yazarak öngörüde bulunabilirsiniz. amaç oyalanmak vakit geçirmek. olay bu şekilde değerlendirilmelidir. çünkü azcık empati yaptığınızda kimse kimsenin umrunda olmadığı bir alemde olduğunuzu anlamanız çokta zor olmayacaktır.. laf ola torba dola olay bu...
    Son düzenleme : karar_anı; 30-05-2020 saat: 15:04.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

insanın canı sıkılıp bir şeylerle oyalanmak istediğinde ya hisseleiri kontrol ederek vakit geçirmekte, yada birilerini bularak, polemik yaratmakta arıyor. ben hisseleri kontrol etmeyi tercih ediyorum.

TSKB_ genel olarak yönünü yukarı çevirmiş bir hisse olduğunu düşünüyorum. zor bir hissedir çok uğraştırır ama sonuçta göreceği yere gider diye düşünüyorum..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

aslında yönü yukarı çok hisse var. ama biz burda zevkine düşüncelerimizi paylaştığımız için, macera olsun diye bir hisseye kitlenip kalıyoruz. halbuki kaç taneyse artık oyunun aslı direncine yakın hisseleri tesbit edip takibe alarak geçenin tepesine çökmekten geçiyor. tabi burda olay direncin doğruluğunda düğümleniyor. direnci doğru gören şampiyon oyun içinde değilde akşamları kontrol ettiğimde gerçeği görebiliyorum. gerçek nemi? boş ver adına palavra konduktan sonra neye yarar.. aklıma esti yazıyorum işte. yok destek orasıdır, yok destek burasıdır, diye sübhaneke boncuğu gibi ağzlardan düşmüyor.al sana tiyo işte

dilim çözüldü azcık yazayım eğer siz yükselişten kazanmayı hedefleyen biri iseniz direnç takip etmelisiniz. düşen kağıdın desteğini takip etmek istemek ucuz alıp çok kazanmak istemek içindir. halbuki hazır lokma direnç var işte tilki gibi takip et.. çok yükselmiş az yükselmiş çok yükselmiş umurunda bile olmasın yeterki direnç üzerinde seyretsin. boş verin desteği düşen düşsün size yükselen lazım..

bugün ciddiye aldığım ne kadar youtuber varsa hepsinin hafta başı düşüncelerini dinledim. yarınki açılış için net olarak bir şey söylemeselerde önümüzdeki günler için 110 bin gibi 120 bin gibi yüksekten uçmalar gördüm. doğruyu söylemem gerekir ben bu öngörüleri hiç ciddi bulmadım. olabilir olmaz diyemem ama çok aşırı zıplıyorlar halbuki merdivenler zıplayarak değilde adım adım tek tek görerek geçilmeli demelilerdi çünkü alımlar devam edecek olsa bile önünde geçilmesi gereken oldukca güçlü dirençler var. sanrım bunlar reyting kaygısından olsa gerek.. çünkü youtubeden baya bir beklentisi olan kişiler bunlar.. amaan neyse işte klavyesi olan yazıyor, ağzı olan konuşuyor bu arada çok heyecanlı iki günlük tatil süreci yaşadık. herkese bol şanslar

bir ara salgın başlangıcında sert satışların olduğu dönemde bir youtuber vardı. 100 bin üzerinde takipcisi vardı bayada takip ediliyordu. güzelde üfürüyordu fazla üfürünce kayboldu gitti çünkü endek yukarı dönüverdi. adresinide kopyalamıştım ama arıyorum bir türlü bulamıyorum. yani demek istemem gaz"a gelmeyelim

şimdi bankalara ceza geldi, amerika karıştı, anamın adı döndü bende dönüyorum diyecek değilim. peşince yazayımda açılışı gördüde denilmsin. aslında bu kadar olumsuz gelişmelere, ortalıklarda yapılan onca olumsuz yorumlar benide etkilemedi değil ama, sağından geçip bakıyorum aynı gözüküyor, solundan geçip bakıyorum, aynı gözüküyor. ne kadar inatım değilmi nedenki aceba?

8. Hocam RHEAG hakkındaki düşünceleriniz nedir. Yorumlayabilir misiniz.

Sayfa 7/45 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •