Sayfa 9/45 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Hisse_ trade

farkettinizmi? hiç destek yazmadan direkt direnç yazıyorum. çünkü direncini geçemeyen kağıtla ne işimiz olur
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

pala yan yola girdi sanırım mevzuyu biraz uzatacak
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endeks belki ucucuna denk getiremez direnci dikkat edilmeli diyecektim ama GARAN direncini geçmesi bu düşüncemden vazgeçirdi

bu arada dün illa odununum parası diyen birini gördünüznmü diye yazmıştım. tabii anlamadınız. bu bir fıkra müsait zamanda okuyuverin. çünkü bazı insanların ruh hali bu insan borsadan anlamayınca neyi eksiliyorsa kumar belirli bir kuralı olan kumar işte

çok kritik bir oyun.. GARAN sabah direnci geçti benide gaza getirdi ardından döndü ara desteğini kırdı. kafam allak pullak oldu

numara çekmişler yine geçti

inat etti göstererek almam diyor

GARAN_ sabah açılıştaki sert alımlar tekrar aşağı basıp milleti ürkütmek içinmiş. aslında 8.05 geçilmesi benim için yeterli idi ama, oyun psikolojisi yinede ürküyor insan

oyunun gidişatına bakacak olursak, yavaş yavaş aheste aheste götürecekler. hızlı alımlarda ise, yine bir korkutma hareketi çekerek devam edecekler. taktik değiştirmişler. halbuki 8.05 geçilmesi otobana çıkılması demekti

Sayfa 9/45 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •