Sayfa 40/45 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Hisse_ trade

kamçıyı bi vurdum bin puan uzadı.. yokyaa hani vardırya şöyle bildim böyle bildim diye hoplayıp zıplayanlar.. pala almaya karar vermiş bekletmeden alıverdi.. yoksa beraber otobüs beklemeye devam ederdik
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

yan kağıtlar uçuyor kaçıyor diye bende gaz"a ,geldim. paylaştığım kağıtların 8 tanesi yan kağıtlardı.. xu030 da ne kağıtlar kaçtı.. yaa işte gaza gelmek böyle bişey. rüzgar enerjisi ile jalışın ne güzel üfürürsünüz işte.. siz kimin oğlundan kızından kötüsünüz
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endeks hiç kendini bozmadan yukarı doğru giderken, bu bankalara ne oluyor böyle anlayamıyorum. belki geleceği çok iyi görmüyorlar, belkide son yüz metrede sprint atacaklar. ama bu endeks bana göre cambaza baktan başka birşey değil.. sürekli aynı şeyi söylüyorum farkındayım ama başkada bir şey değil yani.. insan kendi kağıdını takip etmeden, kağıdının geleceğini görmeden, endeksin geleceğini görse ne olacak...

AGHOL
    ALGYO
    ECILC
    ENKAI
    GLYHO
    KAREL
    LOGO
    NTHOL
    SELEC
    TATGD
    TMSN

kendisi takip etmekte olup veya elinde olanlar için aynı görüşte olduğumuz yönü yukarı hisseler. ister taksiye bin, ister otobüs durağında bekle, istersen indi bindi yap ama ciddiyim ben.. şaka falan değil. sadece farklı bir anlayışım var hepsi bu.. hadi ne halin varsa gör diyemediğim için açıkca yazıyorum.. bana göre tek mesaj ile yapılan öneri ne halin varsa gör demekten başka bir şey değil..

kendi oyun anlayışıma göre elde kalan hisseler
    AEFES
    DGATE
    BRISA
    KORDS
    BOSSA
    VERTU

diğerlerinin kıçına tekmeyi çoktan vurmuştum.. o kadar kağıt içinde kim hangisini alsınki tekmeyi vursun diye düşünebilir ama alan olmuş ise diye söylüyorum bende.. olurya daha önceden elinde olan bile olabilir. yani benim yazmama göre diyecek kadarda ukalalık yapmam

neden bu kadar çok hisse diye düşünen olabilir diye farzedin kendi halinizde takip ederken beğendiğiniz bir hisse var ve bana düşüncemi soruyosunuz. evet bende uygun görüyorum diye peşinen liste yaptım.. soran zaten pek yokta sormaya hiç gerek olmasın diye böyle listeler yapmayı düşündüm... saçmamı sizce?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,365
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    kendi oyun anlayışıma göre elde kalan hisseler
    AEFES
    DGATE
    BRISA
    KORDS
    BOSSA
    VERTU

diğerlerinin kıçına tekmeyi çoktan vurmuştum.. o kadar kağıt içinde kim hangisini alsınki tekmeyi vursun diye düşünebilir ama alan olmuş ise diye söylüyorum bende.. olurya daha önceden elinde olan bile olabilir. yani benim yazmama göre diyecek kadarda ukalalık yapmam
    şu kumaşçı olan sa var ya hocam o ne çektirdi be ya son günlerde baskıya dayanamayan çok ��
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    şu kumaşçı olan sa var ya hocam o ne çektirdi be ya son günlerde baskıya dayanamayan çok ��
    BOSSA_ 11.30 dan beri satmış ve buralara kadar gelmiş.. ben bu kağıdı 10.13 ten yukarı topuklamış diye tarzımın dışında paylaşmıştım yani benim tarzım hep hücüm ama bazen böyle yazmak zorunda kalıyorum .. daha bir sürü kağıt var tepede ayna gibi yön yukarı ama kumar olur diye paylaşmıyorum... eğer böyle kağıtlar görürseniz bende görüyorum demek istiyorum

Sayfa 40/45 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •