Special Days Image
Sayfa 11/45 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Hisse_ trade

insanın yazarak kendini ifade etmesi o kadar zor bir olayki, bir daha toparlayayım bakalım ne kadar toparlayabilirsem. okuyosunuz kimisi satış bekliyor kimisi yükseliş dahada devam eder diye düşünüyor. bende yukardaki dirençleri bunun için verdim. dirençler geçilirse daha gideriz geçilemezse geçilememiş olur tabi bu bir günde çözülecek iş değil. bunun yarını var bir günü var biraz kafaları anvele etmek isteyeceklerdir
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

eski yazdığım kağıtları takip ediyorumda tcell tam bir uyuzmuş. ozbal fena değil belkide bugün netice alır. tskb buda uyuz ama ısrarla direnç üzerinde tutunmaya devam ediyor. gusgr iyi kağıt belli oluyordu semeresinide verdi zaten. ya kağıdı tanımak çok önemli. başka ne vardı? garan.. biz onunla zaten arkadaşız yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor. bilirim huyunu husunu
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

TMSN_ ne desemde ballandırsam aceba olurya tutarsa gelir biri madalya takar

işin doğrusu eğer gerçekten yön verme amacı ile yazmış olsam bu hafta hiç hisse yazmazdım. çünkü gerçekten kritik bir durumdayız. satışmı gelir diye böyle düşünüyorsunuz denirse. hayır asla öyle bir düşüncem yok ama ya gelirse.. valla yaş demez kuru demez ortalık yangın yerine döner. kendim oynamış olsam bi şekilde kaçarım. ama sayısını bile tahmin edemediğimiz tecrübesiz oyuncu varken insanın aklına geleni yazması birde üstüne ballandırması vicdansızlık olur. burası lay lay lom yeri bunu kabul edin. sade kendim için demiyorum. genel olarak hemde...

endeks düşüncemi bir daha yazayımda harp olur darp olur kimseye zarartımız olmasın.

direnç ilk etapta 109.600 ve 112.000 yukarda böyle bir boşluk var. ama hep söylediğim gibi direkt alacakları gibi, direkt almayıp yanıltma amacı ile satış bile gösterebilirler. bunuda hesap etmeli insan

endeks ciddi dirençler.

109.600

111.403

111.815

112.345

113.106

güzergah bu.. yok yana yatarsa, yok çamura batarsa gibi fazla laf"a gerek yok. bol şanslar

diğer topikte intihar olayı duyduğum için borsaya yeni girenleri uyarmak istedim. çünkü o kadar borsadan uzak insanlar varki sanıyorlar borsada azcık tecrübe sahibi olan biri her şeyi biliyor ve parayı koyacak yer bulamıyor gibi bir algı oluşmuş yani tecrübelilere bu derecede güveniyorlar. aman sakın böyle bir şey düşünmeyin sizin güvenebileceğinizi sandığınız insanların çoğu borsadan emekli hemde malülen.. sabah sabah tüylerim ürperdi çünkü daha öncelerde bizzat bana başka çareleri kalmadığından dolayı intihar edeceğini yazanlar olmuştu

GARAN_ bana göre tilki uykusunda yatıyor. oda eline saz"ı alınca...

GARAN_ 8.23..8.24 yakması evlere şenlik

Sayfa 11/45 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •